خاطره تصویری/ عابدزاده در آغوش الیور کان

خداحافظی عقاب در آغوش الیور کان

به گزارش رباط نیوز،روز ۲۳ دی ۱۳۸۴ در حضور ۶۵ هزار تماشاگر در آزادی به مناسبت خداحافظی احمدرضا عابدزاده دیدار دوستانه ای میان بایرن مونیخ و پرسپولیس انجام شد که در پایان بایرن مونیخ ۲-۱ پرسپولیس را برد. علی کریمی در آن بازی در ترکیب بایرن مونیخ حضور داشت و مقابل پرسپولیس بازی خوبی به نمایش گذاشت.

خاطره تصویری/ عابدزاده در آغوش الیور کان

احمدرضا عابدزاده دروازه بان افسانه ای فوتبال ایران در هفته پایانی آخرین فصل ۸۰-۷۹ لیگ آزادگان با پیراهن پرسپولیس از دنیای فوتبال کناره گیری کرد. البته او در پاییز سال ۸۰ به سایپا پیوست تا ثابت کند همچنان می تواند بازی کند، اما بیماری ناخواسته اش باعث شد تا هیچگاه برای این تیم به میدان نرود و روز ۲۳ دی ۸۴ در یک بازی باشکوه از دنیای فوتبال خداحافظی کند.

خاطره تصویری/ عابدزاده در آغوش الیور کان

عابدزاده در دیدار دوستانه پرسپولیس و بایرن مونیخ در تهران رسماً خداحافظی کرد تا وداع باشکوهی با دنیای دروازه بانی داشته باشد. او با بدرقه اولیور کان دروازه بان اسطوره ای آلمان و بایرن مونیخ از میدان بیرون رفت و در ورزشگاه آزادی دور افتخار زد.

خاطره تصویری/ عابدزاده در آغوش الیور کان

به گزارش مشرق، عابدزاده قرار است ۶ شهریور یعنی ۱۰ سال پس از خداحافظی رسمی، در ترکیب تیم ستارگان هنر و فوتبال ایران مقابل ستارگان دنیا در حمایت از بیماران ام اسی به میدان برود. فیگو، کاناوارو، کارلوس، ویتوربایا، ایلگنر، سالگادو، داویدز، مارسل دزایی و …. از جمله ستارگان این دیدار خواهند بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *