حوزه معاونت خدمات شهر خبر داد: جمع آوری آب فروشی های غیر مجاز شهر رباط کریم

فدایی گفت: برخی از سودجویان با اخذ مجوز و حفر چاه جهت مصارف شخصی بعد از مدتی اقدام به فروش غیر مجاز آب می کنند که موضوع در کمسیون بند ۲۰ مطرح و رای به جمع آوری آنها صادر شد.

به گزارش رباط نیوز به نقل از شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم ، در جلسه بند ۲۰ کمسیون ماده ۵۵ قانون شهرداری ها مقرر شد کلیه آب فروشیهای غیر مجاز و غیر بهداشتی در سطح شهررباط کریم جمع آوری و فعالیت آنها متوقف گردد.

علی اکبر فدایی معاون خدمات شهری شهرداری رباط کریم در این خصوص اظهار داشت : برخی از سودجویان با اخذ مجوز و حفر چاه جهت مصارف شخصی بعد از مدتی اقدام به فروش غیر مجاز آب می کنند که موضوع در کمسیون بند ۲۰ مطرح و رای به جمع آوری آنها صادر شد.

فدایی ادامه داد ۷ مورد از این مکانها شناسایی شده و در وهله اول با اخطار کتبی نسبت به توقف فعالیت آنها هشدار و در صورت تکرار نسبت به جمع آوری اقدام می گردد .

وی یک از مشکلات اینگونه آبفروشی ها را بهداشتی نبودن و غیر آشامیدنی بودن آن عنوان کرد و گفت: اقدام این افراد  ممکن است باعث انتشار آلودگی و مشکلات زیست محیطی در سطح شهر گردد. وی به کسانی که در این رابطه فعالیت می کنند هشدار داد هرچه سریعتر نسبت به جمع آوری علمک و توقف فعالیت خود اقدام نمایند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *