حمله گسترده به صفحه اینستاگرام امیر جعفری به خاطر”سردار سلیمانی”

جمعی از عناصر ضد انقلاب و خودفروخته های داخلی و خارجی بصورت گسترده به صفحه اینستاگرام امیر جعفری بازیگر سینما حمله ور شده و به فحاشی و هتاکی روی آوردند.

به گزارش رباط نیوز به نقل از انقلاب نیوز ؛امیر جعفری بازیگر سرشناس سینما که در پاسخ به سخنان و مواضع ضد ایرانی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره کشورمان، عکس جالبی را از حاج قاسم سلیمانی فرمانده دلاور سپاه قدس بر روی صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که مورد فحاشی و هتاکی از سوی ضد انقلاب داخلی و خارجی و حامیان صهیونیست ها قرار گرفت.

بلافاصله پس از انتشار این تصویر از سوی امیر جعفری بر روی صفحه اینستا گرام ش عده ای خودفروخته و ضد انقلاب داخلی و خارجی با درج کامنت هایی ضد ایرانی به توهین و فحاشی به این بازیگر پرداختند.
این هجمه گسترده به این بازیگر سرشناس سینما به خاطر نشر تصویر سردار سلیمانی و حمایت و دفاع از او حکایت از این دارد که ضد انقلاب داخلی و خارجی بشدت عصبانی است و دیگر نمیداند چه راهی را برای ترکاندن بغض و کینه اش انتخاب کند که روی به چنین اقداماتی آورده است.
سردار حاج قاسم سلیمانی فرمانده دلاور سپاه قدس این روزها در خط مقدم جنگ با دشمنان اسلام و تروریست های داعشی ایستاده است .
http://enghelab-news.ir/enghelab-news/54555515151.jpg

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *