حضور ۶ سفیر ایران در سایر کشور‌ها در کمیسیون امنیت‌ملی

سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس گفت: آخرین وضعیت روابط دوجانبه و تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی با حضور برخی ازسفرای کشورمان در چند کشور بررسی شد.

به گزارش رباط نیوز، علی نجفی خوشرودی سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی، در توضیح نشست امروز یکشنبه (۷ مرداد) این کمیسیون، گفت: نشست امروز با حضور سفرای ایران در ترکیه، جمهوری آذربایجان، ترکمنستان، کوبا، ونزوئلا و سوریه و سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در استانبول برگزار و همچنین در خصوص آخرین وضعیت روابط دوجانبه و تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی تبادل نظر صورت گرفت.

به گزارش تسنیم، وی تصریح کرد: در این بین نیز سفرای جمهوری اسلامی ایران گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه‌ها در حوزه ماموریتی خود ارائه و اعضای کمیسیون نیز دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود پیرامون تناسبات جمهوری اسلامی ایران با کشور‌های مورد اشاره را ابراز کردند.

نماینده مردم بابل در مجلس ادامه داد: با توجه به خروج آمریکا از برجام و شرایط ناشی از تحریم، استفاده از ظرفیت‌های موجود برای توسعه، تقویت روابط جمهوری اسلامی ایران با کشور‌های مختلف و حمایت مجلس شورای اسلامی از دستگاه دیپلماسی حائز اهمیت است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: طی روز‌های آینده نیز تعداد دیگری از سفرای جمهوری اسلامی ایران در کمیسیون حاضر و جلسات تبادل نظر برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *