#ایران_قوی/

حضور مردم در انتخابات قدرت نظام اسلامی را به رخ استکبار می‌کشد

امام جمعه موقت ورامین گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات می‌تواند قدرت نظام اسلامی را به رخ دنیای کفر و استکبار بکشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز، حجت‌الاسلام سیدمحسن محمودی  اظهار داشت: مسئله انتخابات یکی از صحنه‌های بسیار مهم و تاثیرگذار در سرنوشت جامعه است که نظام مقدس جمهوری اسلامی در طول دوران ۴۲ ساله عمر خود همیشه با رای مردم و با حضور مردم توانسته به اهداف خودش برسد و مسیر خودش را ادامه بدهد و نظام مقدس جمهوری اسلامی این افتخار را دارد که همواره با رای مردم و در چارچوب مصالح اسلام و احکام اسلام، کار را انجام دهد و ادامه داده است.

وی گفت: بدیهی است که حضور مردم در صحنه انتخابات همواره خیره کننده یک کشور بوده و بسیاری از معضلات را برطرف کرده است و توانسته قدرت نظام اسلامی و جامعه را به رخ دنیای کفر و استکبار بکشد؛ بدیهی است که  حضور در صحنه انتخابات هم یک وظیفه شرعی است به خاطر این‌که انتخابات و رای دادن مردم تقویت نظام دینی است و هم یک وظیفه انقلابی است به خاطر اینکه برای استمرار اهداف انقلابی نیازمند حضور مردم هستیم و هم یک وظیفه ملی است  خاطر این‌که کسی که کشور خودش و جامعه خودش علاقمند باشد باید در سرنوشت خودش نقش آفرین باشد و سرنوشت خودش را خودش تعیین کند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران عنوان کرد: بدیهی است که در سال ۱۴۰۰ انتخاباتی که در پیش داریم اهمیت بسیار بالایی دارد به خاطر شرایط حساس سیاسی و اقتصادی و فرهنگی چه در داخل کشور و چه در سطح بین‌الملل و سطح جهان و همان‌طور که رهبر معظم انقلاب تاکید فرمودند: اولین مسئله این است که باید همه مردم بدانند که باید در صحنه انتخابات حضور پیدا کنند و هر کسی که به کشور خودش و هرکسی که به هویت خودش هرکس به دین خودش علاقمند هستند و پایبند هستند در انتخابات حضور پیدابکنند.

وی ادامه داد: مطلب بعدی که حضرت آقا فرمودند، درست انتخاب بکنند و هم در حقیقت با انتخاب شایسته معضلات کشور را برطرف بکند و آینده خودش را درخشان تر بکند استمرار حرکت انقلاب را تضمین بکند پس هم حضور در انتخابات بسیار مهم است و هم  انتخاب و کیفیت انتخاب مهم است.

امام جمعه موقت ورامین تصریح کرد: دشمنان هم خیلی  سعی می‌کنند با رسانه‌ها یشان باشبکه های ماهواره ایشان  و با فضای مجازیشان  که مردم را نسبت به حضور در انتخابات دل سرد بکنند و در واقع  مردم نا امید باشند از اینکه در آینده کشورشان مشارکت بکنند  ولی  آنچه که تجربه به ما نشان داده مردم ما انشالله  بصیر و آگاه هستند و  دلسوز کشور و نظام شان هستند و در مقاطع تعیین کننده و سرنوشت‌ساز به میدان آمدند و در واقع با حرکت انقلابی خودشان دشمن رو متحیر کردند.

وی گفت: در انتخابات خردادماه امسال هم مردم عزیز ما با حضور باشکوه خودشان برای بار دیگر نشان خواهند داد که به سرنوشت خویش پایبندند.  و دلسوز جامعه خودشان هستند و هرگز با دشمن هم‌نوا نمی‌شوند، فریب تبلیغات دوست و دشمن رو نمی‌خورند.

وی عنوان کرد: در حقیقت انتخابات یک صحنه‌ای است که مردم را بار دیگر میایند و به آرمان‌های خودشان، به ارزش‌ها و مبانی خودشون اظهار وفاداری می‌کنند و روح امام و شهدا پیوند مجددی را اعلام می‌کنند.

حجت‌الاسلام محمودی بیان داشت: برای همه عزیزان آرزوی توفیق داریم، که انتخابات پرشوری داشته باشیم و کسانی هم که انتخاب میشن در آینده دلسوز مردم باشند و توفیق خدمتگزاری خالصانه مردم را داشته باشند.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.