حجت الاسلام محمدی نژاد تأکید کرد:دلارهای نفتی اعراب تیری بر قلب کودکان بی گناه غزه

امام جمعه رباط کریم گفت: این جنگ با حمایت های آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی شکل گرفت و نقش دلار های عربستان قطر کمرنگ نبود به گونه ای که دلارهای نفتی تبدیل به فشنگ هایی در سینه کودکان غره می شد.

به گزارش خبرنگار رباط نیوز، امام جمعه رباط کریم در آیین عبادی سیاسی روز جمعه، با مهم خواندن سبک زندگی اسلامی در میان مردم، اظهارکرد: باید با رشوه خواری مبارزه کنیم تا این عادت زشت از ذهن برخی ها بیرون رود.

وی افزود: قرآن کریم رشوه خواری را مذمت می کند و برخی ها باید به قرآن توجه کنند.

امام جمعه رباط کریم در ادامه با توصیف قهرمانی مردم غزه در برابر صهیونیست، ضمن محکوم کردن جنایات این رژیم،ابراز داشت: غزه توانست با مقاومت اسراییل را مجبور به عقب نشینی کند و حماس هم در این جنگ پیروز میدان شد.

وی ادامه داد: در این جنگ خسارت های فراوانی بر اسراییل وارد شد به گونه ای که حدود ۵۰۰ سرباز و ۱۲۰ افسر اسراییل کشته شدند،برخی از سربازان هم برای حضور نیافتن در جنگ دست به خودکشی می زدند چرا که یهودی ها می خواهند هزار سال عمر کنند آن وقت چگونه خود را در تیر رس حماس قرار می دهند؟

حجت الاسلام محمدی نژاد، با اشاره به حضور دلارهای اعراب و حمایت های غرب در جنگ غزه،بیان کرد: این جنگ با حمایت های آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی شکل گرفت و نقش دلار های عربستان قطر کمرنگ نبود به گونه ای که دلارهای نفتی تبدیل به فشنگ هایی در سینه کودکان غره می شد.

وی ادامه داد: برخی از اعراب می گفتند جنگ فلسطین یک موضوع عربی است و نباید دیگران دخالت کنند و روز قدس باشد، باید گفت امروز چرا سکوت اعراب دیده می شود؟ مگر این قضیه عربی نیست؟

خطیب جمعه رباط کریم در بخش دیگری از سخنانش، با مهم خواندن نقش رسانه در جوامع امروزی، روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک گفت و اظهار کرد: یک خبرنگار باید صدای مردم باشد و از انعکاس خدمات مسئولان چشم پوشی نکند.

وی با تأکید بر جلوگیری از خطرات دجال واره در کشور،نقش سازمان بسیج مستضعفین را در این موضوع مهم خواند و تصریح کرد: تاکنون مردم ۶۰ ماهواره در شهرستان را به صورت خودجوش تحویل داده و دستگاه دیجیتال تحویل گرفته اند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *