رئیس تبلیغات اسلامی رباط کریم : حمایت از فعالیت های قرآنی، پاسخی قاطع به مسمویت‌های فرهنگی است

رئیس تبلیغات اسلامی رباط کریم دربازدید از خانه قرآن نورالهدی، عنوان کرد: مسئولین و مردم باید با تعامل و قدردانی از فعالیت های قرآنی، پاسخی قاطع به مسمویت فرهنگی بدهند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی رباط نیوز، حجت الاسلام علی تولایی،رئیس تبلیغات اسلامی رباط کریم صبح امروز دربازدید از خانه قرآن نورالهدی، عنوان کرد: مسئولین و مردم باید با تعامل و قدردانی از فعالیت های قرآنی، پاسخی قاطع به مسمویت فرهنگی بدهند.

حجت الاسلام علی تولائی، رئیس تبلیغات اسلامی رباط کریم به همراه اسماعیل زاده، کارشناس امور قرآنی و درخشانی، نماینده اتحادیه مؤسسات قرآنی از فعالیت های خانه قرآن نورالهدی با مدیریت زهرا عطایی، ۲۲ آبان جاری بازدید کردند.

حجت الاسلام تولائی، با تأکید بر خالی نکردن سنگر قرآنی در فضای آلوده امروزی و شبیح خون فرهنگی دشمن، عنوان کرد: مسئولین و مردم باید با تعامل و قدردانی از چنین فعالیت هایی، پاسخی قاطع به مسمویت فرهنگی بدهند.

اسماعیل زاده، ضمن قدردانی از فعالیت های خانه های قرآن در خصوص نکات آموزشی و منابع آن توضیحاتی را بیان کرد و در ادامه بر روند مراحل آموزش توسط مربیان تأکید و اخذ گواهینامه های مربوطه را یکی از ملزمات کار قرآنی دانست.

در ادامه همچنین نماینده اتحادیه مؤسسات قرآنی شهرستان نیز مطالبی را در مورد نحوه عملکرد و تعامل خانه ها شرح داد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *