حجت الاسلام علم الهدی: عراق سرزمین عبرتها است

استاد حوزه و دانشگاه گفت: دیدیم صدام خیانت کار به درک رفت و چگونه مرد اما شهدای ما تبدیل به خورشید شدند، در واقع عراق سرزمین عبرت ها است و باید از عبرت ها درس گرفت.

به گزارش خبرنگار فرهنگی رباط‌نیوز، حجت الاسلام دکتر محمد باقر علم الهدی، کارشناس مذهبی صداو سیما و استاد حوزه و دانشگاه در گردهمایی زائران اربعین حسینی در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) رباط‌کریم، اظهار کرد: اینکه برخی ها می گویند نباید به کربلا برویم و به اعراب کمک کنیم، این یک تصور غلط است.

وی ادامه داد: دشمن می خواهد همبستگی و برادری ایران و عراق را از بین ببرد، درست است ۸ سال یک رژیم غاصب به نام بعث کشور ما را بسیار دچار مشکل کرد اما امروز ایران و عراق برادر هستند و نباید میان دو برادر تفرقه باشد.

استاد حوزه و دانشگاه با مهم خواندن فضیلت زیارت امام حسین(ع) عنوان کرد: یکی از بزرگ ترین زیارت های الهی زیارت کربلای معلی است فرشتگان می گویند به کربلا بروید تا خشم و غضب خدا را نبینید.

حجت الاسلام علم الهدی یاد آور شد: از بهترین زیارت های کربلا روز اربعین است این راه هموار است، قدرش را بدانید این سفر تفریحی نیست باید بدانید در همان کرمانشاه در لب مرز هر قدم که بر می دارید برایش خون ها ریخته شده است.

وی در پایان ابراز کرد: دیدیم صدام خیانت کار به درک رفت و چگونه مرد اما شهدای ما تبدیل به خورشید شدند، در واقع عراق سرزمین عبرت ها است و باید از عبرت ها درس گرفت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *