حجت الاسلام خدیری:دولت رعایت حجاب را تبدیل به یک فرهنگ کند/افطاری های آن چنانی ممنوع/ حجت الاسلام قرائتی در پرند

امام جمعه پرند گفت: چرا باید بیمارستان های ما وضعیت حجاب خوبی نداشته باشند، دولت باید پای کار بیایید و رعایت حجاب را در سمینارها، افطاری های ساده و… تبدیل به یک فرهنگ کند.

به گزارش خبرنگار رباط نیوز، حجت الاسلام خدیری، امام جمعه شهرپرند، در خطبه های عبادی سیاسی روز جمعه این شهر، اظهار کرد: ما مفتخریم که انقلاب اسلامی ایران از مظلومان جهان دفاع و با مستکبران جهان مبارزه می کند.

وی با اشاره به موضوع حجاب و ترویج بی حجابی در جامعه، بیان کرد: یک زمانی موضوع بد حجابی در جامعه مطرح بود که متأسفانه امروز به بی حجابی رسیده و حتی در فضای مجازی هم این مسئله دیده می شود که نمی توان برای آن توجیهی داشت.

حجت الاسلام خدیری

امام جمعه پرند ادامه داد:کشور عربستان هیچ حقوقی را برای زنان در نظر نگرفته است این در حالی است در ایران خانم های بی حجاب پشت فرمان های خودرو می نشینید.

وی با تأکید بر حضور مسئولان برای مبارزه با بدحجابی در کشور، مقابله با این حرکت را یک وظیفه دانست و گفت: قانون حجاب چرا عملی نمی شود؟چرا باید بیمارستان های ما وضعیت حجاب خوبی نداشته باشند، دولت باید پای کار بیایید و رعایت حجاب را در سمینارها، افطاری های ساده و… تبدیل به یک فرهنگ کند.

نماز جمعه پرند

حجت الاسلام خدیری همچنین با انتقاد از برخی ها که افطاری های آن چنانی می دهند،یاد آور شد: هزینه افطاری های تجملاتی از جیب بیت المال است، باید مراقب بیت المال مردم باشیم.

نماز جمعه پرند

وی یکی از راهکاری مقابله با بدحجابی را تربیت صحیح خانواده ها دانست و ابراز داشت: در مسائل تربیتی باید پدران و مادران رفت و آمدهای فرزندان خود را کنترل کنند و از شب روی های آن ها خودداری کنند.

نماز جمعه پرند

امام جمعه پرند  با محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین، کشتارمردم  را امری غیر انسانی خواند و تأکید کرد: چند روز پیش یک نوجوان فلسطینی را زنده سوزاندند، اسراییل از حیوان وحشی هم وحشی تر است.

حجت الاسلام قرائتیگفتنی است حجت الاسلام قرائتی، اخوی قرائتی، مفسر قرآن کریم در نماز جمعه شهر جدید پرند حضور پیدا کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *