حجت الاسلام خدایی: دشمن قصد براندازی نظام در فتنه ۸۸ را داشت/ ۹ دی مشتی محکم بر دهان دشمنان انقلاب بود

خطیب جمعه نصیرشهر گفت: هدف از طراحی فتنه ۸۸، براندازی نظام مقدس اسلامی بود که به حمدلله مردم راه را بر ناهلان بستند و نگذاشتند این مسیر برای آن ها باز بماند.

حجت الاسلام صادق خدایی، امام جمعه نصیرشهر در گفت وگو با خبرنگار سیاسی رباط نیوز، ضمن گرامیداشت حماسه نهم دی ماه، این روز را به مردم و دوستداران نظام اسلامی تبریک گفت و با اشاره به فتنه ۸۸ اظهار کرد: مردم کشور در انتخابات دهم اکثریت آرا را تصاحب کردند دشمن نتوانست این را بداند و قبول کند، به نوعی می خواستند این پیروزی را در کام مردم تلخ کنند و برهمین اساس فتنه ۸۸ را طراحی کردند.

وی افزود: هدف از طراحی فتنه ۸۸، براندازی نظام مقدس اسلامی بود که به حمدلله مردم راه را بر ناهلان بستند و نگذاشتند این مسیر برای آن‌ها باز بماند.

امام جمعه نصیرشهر در ادامه تصریح کرد: مردم شریف ایران در نهم دی با حضور خود در خیابان ها حمایت خود را از رهبری، ولایت فقیه و رهبر معظم انقلاب اعلام کردند و این پیروزی برای همیشه در تاریخ برای مردم به ثبت رسیده است.

وی تأکید کرد: نهم دی دستاوردها و برکات زیادی داشت که یکی از آن ها این است که ملت ایران باید متوجه باشند که دشمن دارند و باید همواره مراقب دشمنی آن ها باشند.

وی با اشاره به موضوع بصیرت در میان جامعه، اشاره کرد: ‏بصیرت یعنی شناخت زمان، شناخت نیاز، شناخت اولویّت، شناخت دشمن، شناخت دوست، شناخت وسیله‏ای که در مقابل دشمن باید به‏کار برد؛ این شناخت‏ها؛ بصیرت است همیشه با یک سلاح نمی‏شود مبارزه کرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *