حجت‌الاسلام نوروزی: مجلس جدید جایی برای تشکیل گروه دوستی با آمریکا ندارد/ نمی‌گذاریم برخی‌ نمایندگان بخواهند فرش قرمز برای آمریکا پهن کنند

نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تلاش‌ برخی نمایندگان برای رابطه با آمریکا، گفت: ما در مجلس جدید جایی برای برقراری رابطه با آمریکا نداریم.

به گزارش رباط نیوز،حجت‌الاسلام حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار صبح توس، با اشاره به تلاش‌های برخی نمایندگان مجلس برای راه‌اندازی گروه دوستی ایران و آمریکا، اظهار کرد: ما در مجلس جدید جایی برای برقراری رابطه و تشکیل گروه دوستی با آمریکا نداریم.

 

وی به جنایات آمریکا در منطقه اشاره کرد و بیان داشت: قطعا با بد‌اخلاقی‌های آمریکا و وضعیت آشفته منطقه و خلیج فارس تشکیل گروه دوستی با آمریکا معنا پیدا نمی‌کند.

 

نماینده مردم رباط کریم در مجلس دهم ادامه داد: با کمک‌هایی که آمریکا به طور غیر مستقیم و از طریق عربستان به داعش می‌کند و تصویب کردن طرح‌هایی جدید علیه ایران نظیر بلوکه کردن دارایی‌های ایران، جایی برای دوستی پارلمان ایران با آمریکا وجود ندارد.

 

نوروزی تاکید کرد: تا ما حق خود و ایرانیان را از آمریکا نگیریم دوستی با آن‌ها هیچ معنایی ندارد.

 

وی متذکر شد: ممکن است برخی نمایندگان در این دور مجلس به دنبال رابطه با آمریکا باشند، اما این رابطه برای ما هیچ معنا و مفهومی ندارد و این رابطه به هیچ عنوان درست نیست.

 

نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه با توجه به خصومت آمریکا علیه ایران، این رابطه صحیح نیست، یادآور شد: شاید برخی‌ها بخواهند فرش قرمز برای آمریکا پهن کنند اما دلسوزان نظام و نمایندگان انقلابی چنین اجازه‌ای نمی‌دهند.

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *