جلسه پنهانی سرپرست باشگاه با مجتبی جباری

هشت شاکی در روز‌های اخیر ساکت و بی‌صدا به باشگاه استقلال رفته و با فتحی جلسه داشته است. حضور مجتبی در استقلال تمام خبر‌ها درباره تأکید مربی آلمانی به حضور او را، تأیید می‌کند.

به گزارش رباط نیوز، این روز‌ها شایعه بازگشت مجتبی جباری به استقلال بیش از هر روز دیگری به گوش می‌‎رسد. وینفرد شفر رابطه بسیار نزدیکی با جباری دارد و ظاهراً حاصل جلسات‎شان، این بوده که برای جای خالی کادر فنی، ۸ شاکی به کادر فنی اضافه شود. شفر صحبت‌های نهایی را با جباری داشته و قرار شد با فتحی سرپرست باشگاه، در این باره به گفتگو بنشیند. سرمربی آلمانی هم به دیدار فتحی رفت و حرف‌هایش را به او زد. سرمربی استقلال تأکید داشت جباری را می‌خواهد. او حتی به مدیرعامل استقلال گفت: با او جلسه بگذارند و کار را نهایی کنند. فتحی هم گفت: از این موضوع استقبال می‌کند و بهتر است جلسه‌ای با جباری برگزار کنند. یکی از استقلالی‌ها این اخبار را تأیید می‌کند و می‌گوید: «بعد از صحبت‌های شفر و فتحی، سرپرست باشگاه با جباری هم جلسه‌ای برگزار کرد که فعلاً نمی‌توانیم جزئیاتش را به شما بگوییم ولی تأکید این بود که آقای شفر تو را می‌خواهد.»
به گزارش خبرورزشی،  این اظهارات نشان می‌دهد جباری در روز‌های اخیر ساکت و بی‌صدا به باشگاه استقلال رفته و با فتحی جلسه داشته است. حضور مجتبی در استقلال تمام خبر‌ها درباره تأکید مربی آلمانی به حضور او را، تأیید می‌کند.
بعضی از افراد در استقلال این هفته‌ها تلاش کردند چنین خبری را تکذیب کنند. جالب اینجاست خود فتحی سرپرست استقلال هم در مصاحبه‌هایش این موضوع را تکذیب کرد. ظاهراً تکذیب‌های فتحی بی‌دلیل نبوده و به پاره‌ای از مسائل ربط دارد. در این بین عده‌ای هم تلاش کرده‌اند ذهنیت‌ها را نسبت به جباری خراب کنند تا او به استقلال بازنگردد. منابع خبری می‌گویند در جلسه‌ای که بین فتحی و مجتبی بود، سرپرست استقلال هم این نگرانی را به او منتقل کرد و گفت: به هر حال در گذشته مصاحبه‌هایی داشته که جباری تأکید کرد همواره دوست دارد شرایط حرفه‌ای شود و اگر چیزی قبلاً گفته، به همین دلیل بوده و در آینده هم قطعاً تلاش خواهد کرد باشگاه بتواند حرفه‌ای‌تر شود. آن استقلالی درباره نتیجه نهایی جلسه هم توضیح می‌دهد: «چیزی که ما متوجه شدیم این است که باشگاه باید بررسی نهایی را در این زمینه انجام دهد.»
دیروز تلاش کردیم با جباری در این باره صحبت کنیم ولی او به طور کامل در این زمینه سکوت کرده و ترجیح می‌دهد اظهار نظری نکند. شنیده‌ها حکایت از آن دارد که تا اواسط هفته آینده تکلیف این موضوع مشخص خواهد شد. یعنی اگر جباری به استقلال ملحق شد که هیچ، اگر نه بعید به نظر می‌رسد دیگر این اتفاق رخ دهد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *