جلسه هماهنگی و برنامه ریزی سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) در رباط کریم برگزار شد

بادعوت تبلیغات اسلامی رباط کریم جلسه هماهنگی و برنامه ریزی سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) در دفتر امام جمعه شهرستان رباط کریم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی رباط نیوز،بادعوت تبلیغات اسلامی رباط کریم جلسه هماهنگی و برنامه ریزی سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) در دفتر امام جمعه شهرستان رباط کریم برگزار شد.
براساس این گزارش، ستاد شئون فرهنگی شهرستان رباط کریم صبح امروز جلسه هماهنگی و برنامه ریزی سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) را با دعوت تبلیغات اسلامی در دفتر امام جمعه رباط کریم تشکیل داد.
در این جلسه حجت الاسلام محمدی نژاد، امام جمعه رباط کریم به بیان مطالبی در خصوص شأن، منزلت و جایگاه علمی امام صادق(ع) پرداخت.
وی با بیان احادیث و روایاتی از این امام همام، به تشکیلات بسیار قوی آن حضرت در تبلیغ دین و پاسخگوئی به شبهات، نحله ها و فِرَق موجود در آن زمان اشاره و برخی از اوصاف و ویژگی های یاران خاص امام در حفظ اسرار آل محمد(ع) را یادآور شد.
حجت الاسلام محمدی نژاد با بیان غربت و مظلومیت ائمه معصومین(ع) خاصه امام صادق(ع)، خواستار برپائی مجالس و مراسم عزاداری باشکوه در شب و روز شهادت رئیس مکتب جعفری شد.
در ادامه پس از تبادل نظر مواردی  از جمله برگزاری مراسم شهادت امام صادق(ع) درعصر روز پنجشنبه از ساعت ۱۹ الی ۲۰:۳۰، اطلاع رسانی توسط تبلیغات اسلامی و امور مساجد به کلیه ائمه جماعات و مبلغین شهرستان جهت شرکت باشکوه در مراسم و اطلاع رسانی به مساجد و هیئت مذهبی و فضاسازی شهری و اطلاع رسانی عمومی توسط شهرداری به تصویب رسید.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *