امام جمعه رباط‌کریم:

جشنواره کتابخوانی رضوی ابزاری موثر در سوق دادن مردم به مطالعه است

امام‌ جمعه رباط کریم عنوان کرد: جشنواره کتابخوانی رضوی ابزاری موثر در سوق دادن مردم به مطالعه است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز، حجت‌الاسلام ترابی، امام ‌جمعه شهرستان رباط کریم در جمع خبرنگاران مردم را به شرکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

وی اظهار کرد: یکی از عوامل مهم و کلیدی در ارتقای دانش و فرهنگ هر جامعه ای، کتاب و کتابخوانی و سوق دادن مردم به سمت فرهنگ مطالعه و انس بیش از پیش با کتاب است. یکی از ابزارهای موثر تحقق این مهم، برگزاری جشنواره کتابخوانی و مسابقات فرهنگی با معرفی کتاب های ارزشمند و مفید است.

امام جمعه رباط کریم عنوان کرد: از آنجا که وجود تابناک حضرت ثامن الحجج به عنوان عالم آل محمد همیشه بر تارک روزگار خواهد درخشید، بهره گیری از فضل و ژرفای زندگی و روش امام در ایجاد جامعه ولایی و تبعیت از نظام ولایت می تواند در هندسه معرفتی و اجتماعی زندگی ولایت پسند تاثیر داشته باشد.
ترابی متذکر شد: جشنواره کتابخوانی رضوی راه روشنی برای پیوستن به خیل عظیم ارادتمندان رضوی و واکاوی فرهنگ ولایت و انقلاب ولایی است که با الهام از سیره آن امام همام در سطح کشور در حال برگزاری است. ضمن قدردانی از متولیان و دست اندرکاران برگزاری یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی، از مردم بصیر و شریف دعوت می کنم که با مطالعه منابع ارزشمند این جشنواره که متناسب با همه گروه های سنی به صورت مجازی در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است، با سیره عملی زندگی اهل بیت علیهم السلام مأنوس شوند.
انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *