جسد بانو قایقران چگونه پیدا شد+تصاویر

جسد شادی سرخیل بانوی قایقران ۲۱ ساله گیلانی کشورمان ظهر روز گذشته (سه‌شنبه) پس از سپری شدن ۱۰ روز پیدا شد.

به گزارش رباط نیوز،در همین راستا سهیل مرادپور، دبیر هیئت قایقرانی گیلان که نسبتی فامیلی هم با این ورزشکار فقید دارد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد چگونگی پیدا شدن جسد این ورزشکار اظهار داشت: روز گذشته بومیان منطقه پل غازیان جسد شادی را که روی آب آمده بود پیدا کردند. این منطقه ۱۵۰۰ متر پایین‌تر از محل حادثه است.

وی ادامه داد: با تمام توان طی مدت ۱۰ روز گذشته به صورت شبانه‌روزی برای پیدا کردن جسد این ورزشکار تلاش کردیم که این اقدامات ناموفق بود اما روز گذشته بر اثر پر شدن شکم از آب، جسد روی آب می‌آید و بومیان او را پیدا می‌کنند.

دبیر هیئت قایقرانی گیلان در خصوص اینکه علت فوت چه بوده است، گفت: هنوز نتیجه بررسی‌های پزشکی قانونی در خصوص این مورد مشخص نیست اما فکر می‌کنم به دلیل سردی آب سرخیل دچار سنگ‌کوب و غرق شده است.

وی در خصوص اینکه آیا در روز حادثه قایق موتوری در محل تمرین سرخیل بوده است یا خیر خاطرنشان کرد: ۲ قایق موتوری در زمان تمرین بچه‌ها حضور داشته است اما زمانی که قایق این ورزشکار واژگون می‌شود طبق گفته شاهدان او تلاش زیادی از خود برای نجات انجام نمی‌دهد و خیلی زود تسلیم می‌شود. حد فاصل رسیدن قایق موتوری به قایق سرخیل یک دقیقه طول می‌کشد اما متاسفانه دیگر کار از کار گذشته بود.

مرادپورگفت: به نوبه خودم به جامعه ورزش کشور و خانواده این عزیز از دست رفته تسلیت می‌گویم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *