جزییات گرفتن مجوز تردد در فرمانداری رباط کریم

فرماندار رباط کریم گفت:صاحبان یا نمایندگان واحدهای تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی برای دریافت کارت تردد اقدام کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز، فرماندار رباط کریم با اشاره به ممنوعیت تردد در رباط کریم گفت: صاحبان یا نمایندگان واحدهای تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی، از فردا می توانند با مراجعه به فرمانداری نسبت به دریافت کارت تردد اقدام کنند.

نظام ملکشاهی توضیح داد: جهت تسهیل عبور و مرور پرسنل واحدهای تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی که محل مسکونی آن ها خارج از شهرستان رباط کریم است، مسئولین صنایع و تولید کنندگان مکلف هستند لیست کارکنان و شماره پلاک خودروشان را برای صدور کارت تردد به فرمانداری ارائه کنند.

وی در خصوص صدور برگ تردد شاغلان شهرک های صنعتی داخل استان تهران که محل مسکونی آن ها در شهرستان رباط کریم است و پلاک خودروهایشان غیر بومی است، نیز افزود: برگ تردد پرسنل شاغل در شهرک های صنعتی استان تهران که ساکن شهرستان هستند توسط فرمانداری همان محل صادر خواهد شد تا صاحبان، کارکنان و کارگران مشکل رفت و آمد نداشته باشند.

ملکشاهی با اشاره به اهمیت صدور برگ تردد و برخورد با خاطیان به صورت قانونی عنوان کرد: خروج از شهرها جریمه ندارد اما اگر فردی بدون کارت تردد از شهر نارنجی وارد هر شهری قرمز شود، ۵۰۰ هزار تومان و بالعکس یک میلیون تومان جریمه خواهد شد.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *