جزییات تکمیلی از حمله سارقان مسلح به یک طلافروشی در رباط کریم/جای خالی دوربین‌های مانیتورینگ برای رصد متخلفان +فیلم

صبح امروز چهارتن از سارقان یک باند مسلح به یک طلافروشی در رباط کریم حمله کردند اما جای خالی سیستم دوربین‌های هوشمند مانیتورینگ بسیار به چشم می‌خورد.

به گزارش خبرنگار رباط نیوز، امروز چهار سارق مسلح  که سلاح گرم در دست داشتند با وارد شدن به خیابان جهاد رباط کریم با اقدام به رعب و وحشت قصد سرقت از یک طلا فروشی در رباط کریم را داشتند که ناکام ماندند.

این سرقت که به گفته شاهد عینی ما ۹ صبح امروز یکشنبه در رباط کریم رخ داد با اقدام به موقع پلیس ناکام مانده است.

به گفته سرهنگ پورسعادت فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم که پس از چندبار تماس تلفنی پاسخ خبرنگار ما را داد، تحقیقات پلیسی برای بدست آوردن سرنخ  بمنظور شناسایی و دستگیری عاملان این سرقت نافرجام آغاز شده است.

وی در این باره افزود: پلاک خودرو استفاده شده در سرقت امروز شناسایی شده و بزودی سارقین دستگیر خواهند شد.

سرهنگ پورسعادت در خصوص سرقت ناکام از طلافروشی در رباط کریم اظهار داشت: با حضور به موقع پلیس سارقین کمتر از ۳۰ ثانیه از محل متواری شدن پلاک خودرو اخذ شده و پلیس با توجه به سرنخ های بدست آورده در حال شناسایی سارقین است.

اما یکی از طلافروشان شهر رباط کریم که در این صحنه حضور داشت به خبرنگار ما گفت: باید دوربین های مغازه همیشه فعال باشد تا متخلفان نتوانند کاری از پیش ببرند.

به گزارش رباط نیوز، یکی از الزمات جدی در حوزه مبارزه با متخلفان، نصب سیستم دوربین‌های هوشمند (مانیتورینگ) در جهت بهتر برقرار کردن نظم اجتماعی در فضاهای عمومی و تردد خودروها می تواند نقش مهمی را ایفا کند.خبر/ مهدی امیری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *