جزئیات خواندنی از اعترافات تیم ترور دانشمندان هسته ای

جمالی فشی در طول ایام بازداشت،هر لحظه در انتظار ازاد شدن بود تا اینکه خودش در مرتبه ای گفت که حتی انتظار داشت گروهی با هلکوپتر بیایند و او را نجات دهند!

به گزارش رباط نیوز، اخیرا کلیپی در فضای مجازی با محوریت فردی به نام مازیار ابراهیمی و با هدف اعلام بی گناهی وی و تعدادی دیگر منتشر شده و ابهامات عدیده ای را در ذهن ها پدید اورده است.

جریان ضد انقلاب با بهره گیری از این ابهامات سعی در مظلوم نمایی عده ای (که مدعی هستند بی گناه مورد شکنجه قرار گرفته اند و هیچ ارتباطی با تیم ترور نداشتند) و تخریب نهادهای انقلابی دارد. لذا بی مناسبت نیست که تدریجا پرسش هایی در راستای بررسی ابهامات،مطرح شود:

۱-انچه مسلم است یک تیم ترور از سوی سرویس های اطلاعاتی دشمن و به احتمال زیاد موساد در داخل ایران،اقدام به ترور دانشمندان عزیز هسته ای می کند!حال این پرسش مطرح است که ان تیم اکنون کجاست؟

۲-ایا ماموریت ان تیم فقط ترور ۴دانشمند هسته ای بود و ماموریت دیگری نداشتند؟
۳-ایا دانشمندان مطرح و اثر گذار در ایران فقط همین تعداد بودند؟

۴-نظر به اینکه این تیم ماموریتش را با موفقیت به پایان رساندو بدون انکه شناسایی شوند و بدون انکه دستگاههای امنیتی ایران متوجه انها شوند و ضربه بخورند!چرا به ناگاه هیچ انگیزه و سوژه ای برای ترور نمی یابند و کارشان تعطیل می شود انهم در شرایطی که در موفقیت کامل به اهدافشان رسیده بودند؟

۵-اگر ان تیم تروریستی ضربه نخورده بود چرا به اقدامات تروریستی ادامه نمی دهد؟

۶-مازیار ابراهیمی فردی کرد زبان و از اهل تسنن است که پیش از دستگیری،مدتها و به طور مداوم به کردستان عراق تردد می کرد.حال چرا سالها پس از ازادی،تصمیم می گیرد در رسانه ی خارجی ادعای شکنجه شدن نماید؟ ایا این تصمیم خود اوست یا از او خواسته اند و امکانش را برایش فراهم کرده اند؟ یاد شده در طول تحقیقات نام افراد زیادی را می برد،حال چرا اینهمه بر نام مهدی هاشمی تاکید می کند؟
برای کسی که از پرونده ی ترور دانشمندان هسته ای مطلع است کاملا واضح و مبرهن است که مازیار ابراهیمی برای سرویس اطلاعاتی دشمن مهره ی سوخته ای بیش نیست و فقط برای تبلیغات علیه نظام مفید است زیراکه تیم او ضربه خورده و کاملا متلاشی شده است. همان گونه که جمالی فشی در مصاحبه اش که در حضور خبرنگاران سیما به مراحل جذب تا انهدام و دستگیری اشاره کرد

هوا سرد بود و مردم شهر مشغول انجام کارهایشان.ناگهان انفجاری مهیب قسمتی از شهر را لرزاند و دقایقی بعد قلب های مردم از شنیدن خبر شهادت یکی از دانشمندان هسته ای جریحه دار شد.
طولی نکشید که انفجارهای دیگر و خبر شهادت مجموعا ۴دانشمند به خبر اول تبدیل شد.اری ۴دانشمند و ان هم به دلیل دانشمند بودن!
همه ارزوی شناسایی و دستگیری تیم کثیف ترور را داشتند که یکی از دستگاه های عامل در ماه رجب موفق به شناسایی و دستگیری شد و از ان سان به کیس رجب شهرت یافت.اخیرا مازیار ابراهیمی از شکنجه و اقرار تحت شکنجه سخن گفت اما حتما فراموش کرده که روزها در دادسرای تهران و بدون حضور حتی یک مامور ازادانه راه می رفت و چای،شکلات و اب میوه می خورد و ساعت ها مطالبش را می نوشت و قطعا اگر نظام صلاح بداند فیلمهایش قابل انتشار است.یک بار ٣نفر از زنان هم دست مازیار که تحت نظارت و سرپرستی مازیار بودند از قساوت و بی رحمی مازیار می گفتند که در مرتبه ای،مازیار خرگوشی در قفس را می اورد و در تشتی می گذارد و در مقابل دیدگان اینان اسید رویش می ریزد و به یارانش هشدار می دهد که اگر نافرمانی کنند ،سرنوشتشان چنین خواهد شد.
یک بار یکی از خانمهای هم دست مازیار در دادسرا نشسته بود و متوجه فردی شد که احتمال می داد از بیت مقام معظم رهبری باشد لذا به سمت وی شد و در حال که شدیدا گریه میکرد گفت من می دانم که بخاطر اعمالم اعدام خواهم شد اما سلام من را به اقا برسان و بگو من از خیانتم به کشور و مردم پشیمانم و برایم دعا کنند.
البته در جریان تحقیقات از مازیارها،به عمق شبکه نفوذ اشاره می کردند(ای کاش در این خصوص هم سریالی مانند گاندو ساخته شود)

و ان هم شبکه ای که وعده داده بود در هر شرایطی از انان حمایت کند و از مجازات احتمالی نجات دهد وبرهاند.
البته اعدام جمالی فشی(عامل ترور شهید علی محمدی)به مازیارها فهماند که رهایشی درکار نیست البته که جمالی فشی هم به خبرنگاران سیما گفت همین وعده را به او هم داده بودند و هر لحظه در انتظار تحقق وعده بود.
مازیارها از شبکه نفوذ صحبت می کردند و می نوشتند و هنگامی که پرونده به دادگاه رفت هم تا جلسات اول ازادانه مطالبشان را می نوشتند و هرگز قاضی دادگاه مازیار را تهدید نکرد و قطعا این فیلمها قابل انتشار است و جالب است که متهمان در کنار هم صحبت می کردند

اکنون که مطالبی از مریم زرگر هم منتشر شد کاملا واضح و مبرهن است که جریان نفوذ و دشمن ،بران است در شرایط جدید،کشور را وارد یک چالش بزرگ داخلی و حقوق بشری کند.

جمالی فشی در طول ایام بازداشت،هر لحظه در انتظار ازاد شدن بود تا اینکه خودش در مرتبه ای گفت که حتی انتظار داشت گروهی با هلکوپتر بیایند و او را نجات دهند!
عین همین مطلب را تیم ترور و از جمله شخص مازیار ابراهیمی می گفت و بر حسب ظاهر،انتظار درستی بود زیرا بعد از گذر از جلساتی در دادگاه که ازادانه مطالبشان را می گفتند ناگهان پرونده با ایراد رفع نقص به جای انکه به به دادسرای امنیت بازنگشت و به دادسرای دیگری ارسال شد و خیلی زود متهمان با قرار وثیقه ازاد شدند!!!(مشابه این اتفاق،در پرونده ی مهدی هاشمی هم صورت گرفت)

مازیار ابراهیمی در کیس پادگان ملارد،دقیقا به ترسیم محلها و مکانهایی که رفته بود پرداخت و از جمله انکه محل استقرار سوله های وقت پادگان را ترسیم کرد.بر همین اساس تیمی از سوی دادسرای تهران به محل اعزام شد و مشاهده کرد که تابع نعل باالنعل مطالب وی با واقعیت منطبق بود!در این لحظه گروهی معتقد بودند که مازیار ،این مکانها را از طریق تصاویر هوایی دیده بود اما بزودی و با مشاهده ی تصاویر هوایی مشخص شد که جزئیات عوارض زمین در زیر سوله ها و برخی جاها در داخل سوله ها مشخص نیست و فقط کسی می تواند اینقدر دقیق کروکی را ترسیم کند که شخصا در مکان حضور یافته باشد!
اما نکته ی مهم!فرض کنید ادعای اخیر مازیار ابراهیمی که بازنشر ادعای جریانی در سال۹۱هست،درست باشد؛یعنی او شکنجه شده تا بی دلیل اعتراف کند!ایا هدف از اعتراف گرفتن،انعکاس ان در پرونده ،و گرفتارشدن سایر اشخاص نباید باشد؟؟؟
انچه مازیارها در هنگام بازجویی گفته بودند انقدر خطرناک و نامناسب بود که قرار نبود هرگز منتشر شوند و حتی به مقامات قضایی هم نگفته بودند تا اینکه در یکی از جلسات بازجویی نزد بازپرس،یکی از اینان از خروج بازجو برای چند لحظه استفاده می کند و به بازپرس می گوید واقعیت پرونده گسترده تر از این مطالبی هست که می گوییم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *