جانشین فرمانده سپاه رباط کریم تأکید کرد؛مستکبران آماده مشت های محکم ایرانیان باشد/ برگزاری ۴۰۰ برنامه در اقشار مختلف بسیج

جانشین فرمانده سپاه رباط کریم گفت: ۲۲ بهمن امسال چون سال های گذشته مشت های آهنین مردم بر دهان مستکبران جهانی فرود خواهد آمد.

به گزارش رباط نیوز، سروان علی اصغر شهیری، جانشین فرمانده سپاه رباط کریم در نشست امروز با اصحاب رسانه به مناسبت دهه فجر با اشاره به تشکیل بسیج رسانه در شهرستان، اظهار کرد:بسیج رسانه تازه تأسیس رباط کریم می طلبد تا خبرنگاران حضور جدی در این عرصه داشته باشند.

وی با اشاره به برنامه های دهه فجر سپاه رباط کریم افزود: بیش از ۴۰۰ برنامه طراحی شده که در اقشار مختلف بسیج برگزار می شود.

جانشین فرمانده سپاه رباط کریم اضافه کرد: ۴۰ ،۶۰ و ۳۰۰ برنامه به گونه شهرستانی، منطقه ای و محلی برگزار خواهد شد.

وی بیان کرد: ترویج فرهنگ شهادت، ارتقای توان رزمی بسیج، سازندگی، تربیت بدنی و توان جسمی مهمترین دستاوردهای بسیج در این هفته به شمار می آید.

سروان شهیری به برنامه های فرهنگی این ناحیه در شهرستان اشاره کرد و گفت: فضاسازی رده های مختلف، نواختن زنگ انقلاب، جشن های انقلاب، بیعت با بنیانگذار انقلاب، افتتاح نمایش عکس دهه فجر از برنامه های مهم این ناحیه در دهه فجر به شمار می آید.

وی افزود: اکران فیلم فجر، نشست های بصیرتی با موضوع اسیب های اجتماعی و مسابقات علمی و کاریکاتور دیگر برنامه های این ناحیه است.

جانشین فرمانده سپاه رباط کریم برگزاری همایش افزایش جمعیت، دیدار با پیشکسوتان و یادگاران سال ۵۷،بازید از موزع عبرت و کوه پیمایی بسیجیان را دیگر برنامه های این ناحیه در دهه فجر دانست.

وی با تأکید بر حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، مردم ایران را مردمانی بصیر و آگاه دانست و گفت: ۲۲  بهمن امسال چون سال های گذشته مشت های آهنین مردم بر دهان مستکبران جهانی فرود خواهد آمد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *