امیرپوردستان: جنگ نرم یعنی شکست آمریکایی‌ها در عرصه سیاست‌های جنگی/ آن‌ها بر ما فشار می آورند و ما عکس یادگاری می‌گیریم

جانشین فرمانده کل ارتش گفت:این دشمنان همواره درصدد نابودی کشور ایران هستند و هیچ گاه از اهداف شوم خود عقب نشینی نخواهند کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز و مستقر در نصیرشهر رباط کریم، امیر پوردستان، جانشین فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم یادواره شهدای مدافع حرم نصیر شهر که در مسجد و حسینیه امیرالمومنین(ع) نصیرشهر برگزار شد، اظهار کرد: باید مراقب دشمن بود، از دست دادن با دشمنانی که تا دیروز دشمنی داشتند و امروز در لباس دوست ظاهر شده اند باید خودداری کرد.آنها دیروز در لباس دشمن بودند و ما را تحریم همه جانبه می کردند اما امروز می آیند و با ما قهوه می خورند و عکس یادگاری می گیرند.

وی افزود: این دشمنان همواره درصدد نابودی کشور ایران هستند و هیچ گاه از اهداف شوم خود عقب نشینی نخواهند کرد.

جانشین فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: دشمن از دشمنی اش دست برنخواهد داشت و باید مراقب بود و هیچ گاه روی خوش به آنها نشان ندهیم.

امیر پوردستان افزود: زمانی بود که از ایران به عنوان مستعمره آمریکا یاد می شد و همواره باید دستاوردهای آمریکایی ها را در منطقه خاورمیانه حفظ می کرد اما امروز به برکت تمام تلاش هایی که صورت می گیرد اقتدار ما در دنیا زبانزد همه است و باید آن را ستود.

وی تأکید کرد: در زمان جنگ نیز آمریکا ما را تحریم کرد و تا توانست ما را مورد هجمه های گوناگون قرار داد اما به برکت امام راحل امروز از اقتدار بسیار بالایی برخوردار هستیم و امروز تمام استعدادهای بالقوه ما روی کار آمدند و توانستیم این گونه پیشرفت کنیم.

جانشین فرمانده کل ارتش خاطرنشان کرد: در زمان جنگ بیش از ۳۰ کشور صدام را در جنگ همه جانبه با ایران حمایت می کردند، ما اسرای بسیاری از کشورهای مختلف دنیا را داشتیم و این گونه از او در برابر ایران حمایت کردند تا کشورمان را زمینگیر کنند، امروز نیز چون گذشته ما در تحریم هستیم و به سلامتی از آن عبور خواهیم کرد چرا که ظرفیت های بزرگی در داخل کشور وجود دارد.

وی ابراز کرد: آمریکا یک کشوری است که به صورت مداوم در حال تفرقه افکنی و جنگ افروزی در میان کشور ها است، در مقابله با ایران اسلامی در جنگ سخت نتوانستند راهکارهای مناسبی را بیابند و به همین سبب با ابزارهایی به نام جنگ نرم و تحریم ها سعی در فشار سیاسی و به انزوا کشاندن ایران اسلامی دارند، حتی با موضوعاتی دیگر بر ساخت موشک ها فشار آوردند تا ایران نتواند در برابرآنها قد علم کند اما این گونه نیست و به لطف خدا و رهبری امام خامنه ای(مدظله) ایران پیروز تمام میدان ها خواهد بود.

امیر پوردستان ادامه داد: در یک زمانی آمریکا داعش را ایجاد و درصدد ورود به مرزها را داشتند، زمانی قصد حضور در مناطق غربی ایران را داشتند و با اقتدار ایران مواجه و عقب نشینی کردند، آمریکایی ها متعقدند در کنار ایران باید همواره باید آتش اختلاف و یا جنگی باشد تا کشور نتواند پیشرفت کند.

وی به آسیب های ماهواره و تلگرام و دیگر شبکه های اجتماعی اشاره و خاطرنشان کرد: هیچ وقت دشمنان دلشان به حال جوانان ما نمی سوزد و سعی در بدبخت کردن جوانان ما را دارند، باید آگاه بود تا آینده جوانان ایرانی خاموش نشود.

گفتنی در این مراسم که امام جمعه نصیرشهر و برخی از مسئولان شهرستانی نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *