جانشین بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس:آمریکا و رژیم صهیونیستی حمایت کنندگان صدام بودند/ داعش سبب اتحاد مسلمانان شد

نامی گفت: طی هشت سال دفاع مقدس کشور ما را از خارج، آمریکا و رژیم صهیونیستی و از داخل نیروهای لیبرال و منافق آزار می دادند.

به گزارش رباط نیوز، امیر سرتیپ محمد حسن نامی، جانشین بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس درمراسم گرامیداشت شهدای عملیات کربلای ۴ دراسلامشهر اظهار کرد: هیچ زمانی عاشورا قدیمی نخواهد شد و دفاع مقدس ایران نمادی از عاشورای حسینی  بود.

وی افزود: رزمندگان ایرانی در برابر دشمن چون یاران امام حسین(ع) بودند و مظلومانه به شهادت رسیدند.

جانشین بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس ادامه داد: عراق با حمایت غربی ها توانست عملیاتی را آغاز و مرزهای کشور را تحت فشار و زیر گلوله های آتشین قرار دهد.

وی با اشاره به نحوه آغاز جنگ هشت ساله،ابراز کرد: صدام توسط تانک تی ۶۴ با شلیک گلوله جنگ علیه ایران را آغاز کرد.

نامی اضافه کرد: صدام تصور می کرد طی مدت کوتاهی می تواند به تهران برسد و حتی پیش نطق سخنرانی خود را در اهواز آماده کرده بود.

وی بیان کرد: طی هشت سال دفاع مقدس کشور ما را از خارج، آمریکا و رژیم صهیونیستی و از داخل نیروهای لیبرال و منافق آزار می دادند.

جانشین بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس با اشاره به دفاع جانانه رزمندگان ایرانی برای حفظ خاک کشور،تصریح کرد: در طول تاریخ سابقه ندارد که در حملات بخشی از ایران به تصرف دشمن در نیاید.

وی در ادامه مردم، نیروهای مسلح و رهبری را سه محور اصلی جنگ خواند و گفت: رهبری در اسلام نقش مهمی را ایفا می کند به طوری که در جنگ هشت ساله با هدایت رهبری پیروزی های بسیاری صورت نصیب کشور شده است.

نامی در بخش دیگری از سخنانش، با مهم خواندن اتحاد مسلمانان در برابر دشمنان، خاطرنشان کرد: تجاوز دشمن در کشورهای مسلمان سبب شد تا بسیج در سوریه شکل بگیرد و مسلمانان یک پارچه شوند.

در ادامه روسای شورای شهر اسلامشهر،شاتره و شهردار اسلامشهر به سخنرانی پرداختند.

در پایان این همایش با همت خیرین شهرک صنعتی چهاردانگه تعدادی کتاب و لوازم ورزشی به مدارس، مساجد و پایگاه های بسیج اهدا شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *