جاده چالوس شب‌ها مسدود می‌شود

رئیس مرکز کنترل و ترافیک پلیس راه البرز گفت: انسداد شبانه جاده چالوس تا پایان سال ادامه دارد.

به گزارش رباط نیوز به نقل از ایسنا، رئیس مرکز کنترل و ترافیک پلیس راه البرز گفت: انسداد شبانه جاده چالوس تا پایان سال ادامه دارد.

«علی بابازاده» با اشاره به وجود ترافیک در محور «تهران – کرج» اظهار کرد: این بار ترافیکی در خط جنوبی آزادراه «تهران – کرج» از محدوده پل فردیس تا محدوده گرمدره سنگین است.

وی اضافه کرد: در خط شمالی آزادراه «تهران – کرج – قزوین» حجم ترافیک روان گزارش شده است.

رئیس مرکز کنترل و ترافیک پلیس راه البرز  با اشاره به عادی بودن تردد خودروها در محور «کرج – چالوس» خاطرنشان کرد: اکنون وضعیت ترافیک در جاده کرج – چالوس عادی است.

وی در ادامه به مسدود شدن شبانه جاده چالوس نیز اشاره کرد و توضیح داد: درجاده چالوس انسداد شبانه به‌علت اجرای عملیات عمرانی در تونل امیرکبیر همچنان ادامه دارد.

بابازاده افزود: این انسداد هرشب ازساعت ۲۱ الی ۵.۳۰ صبح روز بعد در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه هر هفته انجام خواهد شد.

این مسئول تصریح کرد: این عملیات عمرانی شامل مقاوم‌سازی دیواره و تعمیرات اساسی تونل شماره پنج(امیرکبیر ) است که تا پایان سال جاری ادامه دارد.

بابازاده یادآور شد: از رانندگان درخواست می‌شود درمدت های تعیین شده از مسیرهای جایگزین برای سفربه شمال کشور استفاده کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *