ثبت نام ۷۲ نفر در پایان چهارمین روز ثبت نام شوراهای رباط کریم

فرماندار رباط کریم گفت: روند ثبت نام از داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر در شهرستان رباط کریم از طریق روش های حضوری و غیرحضوری در حال انجام است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوزنظام ملکشاهی در خصوص تعداد داوطلبین واجد شرایط تا پایان چهارمین روز ثبت نام ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای رباط کریم، پرند و نصیرشهر بیان کرد: ثبت نام ها به مثابه روزهای دیگر از ساعت هشت صبح در فرمانداری شهرستان آغاز شد و ۷۲ داوطلب متشکل از ۱۸ نفر از بانوان و مابقی آقایان به طور کامل در سامانه جامع انتخابات وزارت کشور ثبت نام و کد رهگیری دریافت نمودند.

رییس هیئت اجرایی ستاد انتخابات شهرستان رباط کریم درادامه افزود: از تعداد مذکور، ۴۹ نفر در فرمانداری، دو نفر در دفاتر پیشخوان های دولت، ۹ نفر از طریق دسکتاپ و ۱۲ نفر از طریق اپلیکیشن موبایل اعلام داوطلبی خود را ثبت نموده و پیامک تائید نهایی یا عدم تائید اطلاعات خود را از سوی عوامل ستاد انتخابات شهرستان دریافت نمودند.

نماینده عالی دولت با اشاره به زمان باقی مانده برای اعلام داوطلبی عنوان کرد: داوطلبان این انتخابات تا روز سه شنبه ۲۶ اسفند فرصت دارند تا با در دست داشتن مدارک لازم، از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۸ عصر از طریق اپلیکیشن و نرم ‌افزار دسکتاپی (کامپیوتر) بارگذاری شده در پورتال وزارت کشور به آدرس http://Entekhabat.moi.ir و حضور در دفاتر پیشخوان دولت ثبت ‌نام و کد رهگیری خویش را دریافت نمایند.
وی در خصوص ثبت نام داوطلبان در فرمانداری اظهار کرد: داوطلبانی که به هر دلیلی امکان ثبت نام به سه طریق ممکن را نداشته اند می توانند با در دست داشتن مدارک به فرمانداری مراجعه کنند و ثبت نام خود را انجام دهند اما پیشنهاد ما ثبت نام غیر حضوری برای حفظ سلامت خود شهروندان است

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *