ثبت نام یک زوج گلستانی در انتخابات مجلس/ دقیقه نودی‌ها کی می‌آیند؟

آمار ثبت نامی های رباط کریم و بهارستان به ۴ تن رسیده است که نام چهره های مشهور در این لیست به چشم نمی‌خورد.

به گزارش خبرنگار تهران نیوز، ثبت نام نامزدهای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی از ساعات صبح امروز در حوزه انتخابیه رباط کریم و بهارستان آغاز شد. در همین راستا فرمانداری رباط کریم به عنوان مرکز دو شهرستان از همان ساعات اولیه اقدام به ثبت نام نامزدهای انتخاباتی کرد.

براساس مشاهدات خبرنگار مستقر ما در فرمانداری رباط کریم؛ سیدمهدی ساداتی و مجتبی خانجانی فرمانداران رباط کریم و بهارستان از نزدیک محل ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس را مورد بازدید قرار دادند.

 

در ادامه یک زوج معلم گلستانی به همراه تنها فرزندشان برای حضور در مجلس آتی اعلام حضور کردند.

این زوج گلستانی که امروز سومین گروه از ثبت نام شدگان حوزه انتخابیه رباط کریم و بهارستان به شمار می آمدند به بیان دغدغه های خود در این راستا پراختند به طوری که آموزش و پرورش و نبود فضای آموزشی در منطقه را از مهمترین کاستی رباط کریم و بهارستان می دانند.

اما در ادامه نیز دو زن و مرد از شهر پرند و رباط کریم نیز در حوزه انتخابیه رباط کریم و بهارستان اقدام به ثبت نام کردند.

با این تقاصیل آمار ثبت نامی های رباط کریم و بهارستان به ۴ تن رسیده است که نام چهره های مشهور در این لیست به چشم نمی‌خورد.

باید دید آیا چهره‌های انتخاباتی مهم و تاثیرگذار در منطقه در روزهای آتی ثبت نام خواهند کرد یا همان دقیقه نودهای به مجلس آتی راه پیدا خواهند کرد؟

براساس این گزارش، داوطلبان برای ثبت‌نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس می‌توانند تا ۱۶ آذرماه با در دست داشتن مدارک لازم از ساعت ۸ تا ۱۸ به فرمانداری رباط کریم مراجعه کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *