ثبت نام داوطلبان ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا شهرستان رباط کریم

فرماندار رباط کریم گفت: ثبت نام از داوطلبان ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا از روز دوشنبه ۱۶ فروردین ماه آغاز و به مدت یک هفته ادامه دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز، نظام ملکشاهی در خصوص ثبت نام از داوطلبان ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستا در فرمانداری بیان کرد: بنا به تمهیدات پیش بینی شده، فراهم بودن الزامات و صرفه جویی در بیت المال ثبت نام از داوطلبان انتخابات شوراهای روستا به جای بخشداری در فرمانداری برگزار خواهد شد.

رییس هیئت اجرایی انتخابات در خصوص زمان آغاز ثبت نام عنوان کرد: طبق تبصره ۲ ماده ۴۹ قانون و ماده ۵۱ آیین نامه و تبصره های ذیل آن، ثبت نام داوطلبان برای عضویت در شوراهای اسلامی روستاها از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه مورخ ۱۶ فروردین سال ۱۴۰۰ آغاز و تا پایان وقت اداری روز یکشنبه، ۲۲ فروردین ماه به مدت ۷ روز ادامه خواهد داشت.

وی در خصوص شرایط ثبت نام شوندگان افزود: شرایط همانند ثبت نام از داوطلبان شوراهای اسلامی شهر است و توصیه می شود در راستای پیشگیری از ویروس کرونا، داوطلبان برای ثبت نام از طریق اپلیکیشن موبایل و دسکتاب در پورتال وزارت کشور به آدرس http://entekhabat.moi.ir و یا مراجعه به دفاتر پیشخوان اقدام کنند و گزینه حضور فیزیکی در فرمانداری را برای مرحله آخر بگذارند.

ملکشاهی درباره مدارک تحصیلی ثبت نامی داوطلبان نیز افزود: دارا بودن سواد خواندن و نوشتن برای شورای روستاهای تا ۲۰۰ نفر خانوار و داشتن مدرک دیپلم برای شورای روستاهای بالای ۲۰۰ نفر خانوار.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *