به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار؛

تکریم و تجلیل از اصحاب رسانه شهرستان رباط کریم برگزار شد

فرماندار رباط کریم گفت: خبرنگاران گوش شنوا، چشم بینا و پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رباط نیوز، سید مهدی ساداتی در نشستی صمیمانه که به مناسبت روز خبرنگار در کاروانسرای حاج کمال رباط کریم برگزار شده بود به پاس تکریم و تقدیر از زحمات اهالی رسانه در این مراسم حاضر شد و به پای پیشنهادات و گلایه هایشان نشست.

وی در این خصوص گفت: ۱۷ مرداد ماه هر سال یاد آور همت تلاش مجدانه اهالی قلم در حرفه شریف خبرنگاری و تحقق رسالت سترگ آگاهی بخشی به جامعه است . هر خبری که نوشته می شود چراغی در شبستان حیات فردی و وجدان جمعی جامعه افروخته می شود تا تصویر شفاف راستی ها و کژی ها بیش تر و بهتر در تیررس و قضاوت مخاطبان قرار گیرد . به جد و با قاطعیت بیان می کنم، ما هیچ گاه نگاه نمایشی به اصحاب رسانه نداشته و نداریم و نقش و جایگاه شما هماره در اولویت است.
مقام عالی دولت ادامه داد: صدای قلم؛ صدای پر آوازه، رسا و موثری است که حجاب های جهل و نادانی، و ظلم و ستم را در هم می شکند. خبرنگاران مجاهدین بی سنگر حوزه خبررسانی هستند که با رعایت امانت و صداقت در کار روشنگری، مطالبه گری و آگاهی بخشی به جامعه حقیقت جو شبانه روز می کوشند

.

ساداتی با اشاره به تطابق بین اهالی رسانه و مسئولان شهرستان عنوان کرد: به جد و با قاطعیت بیان می کنم، ما هیچ گاه نگاه نمایشی به اصحاب رسانه نداشته و نداریم و نقش و جایگاه اهالی رسانه برای ما همیشه در اولویت است. از این روزی، خبرنگاران حلقه ارتباطی حاکمیت و مردم هستند و مسئولان شهرستان ملزم به پاسخگویی و همکاری لازم با خبرنگاران هستند.
وی درباره نقش پر رنگ اهالی رسانه در پیشبرد اهداف شهرستان در حمایت از تولیدکنندگان اظهار داشت: استراتژی کلان اقتصادی کشور حمایت از تولید و ایجاد اشتغال است و با توجه به نامگذاری سال، حمایت از تولیدکنندگان و صاحبان صنایع و معرفی به آحاد مردم یکی از مهمترین رویکردهای رونق تولید است که همت اهالی رسانه را می طلبد.

فرماندار شهرستان رباط کریم، در پایان خبرنگاران را مشاور و بهترین دوست خود نامید و ضمن تکریم از حضور همیشگی شان از آن ها برای حمایت بیش از پیش در انتخابات قدردانی کرد و افزود: امیدوارم امسال در ماه های پایانی سال برای حضور حداکثری مردم و اقبال از مثمر ثمر بودن کاندیداها شاهد کمک روز افزونتان باشیم. شما امین مردید و تاثیرگذار بنابراین باید با درایت بیشتر در جهت ارتباط با مسئولین گام های محکم و استواری بردارید.

در این مراسم از اصحاب رسانه شهرستان رباط کریم تقدیر شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *