اختصاصی/

تکذیب زیر گرفتن یک زن توسط پلیس رباط کریم/ دستگیری ۶ اخلالگر نظم عمومی در پی تجمع سپرده گذاران ولی عصر

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم گفت: امروز تعدادی از سپرده گزاران موسسه ولیعصر عج در رباط کریم تجمع و خواستار پرداخت سپرده های خود بودند.

سرهنگ پاشاکی، فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار سیاسی رباط نیوز از دستگیری تعدادی از اخلالگران نظم عمومی در شهر رباط کریم خبر داد و اظهار کرد: امروز تعدادی از سپرده گزاران موسسه ولیعصر عج در رباط کریم تجمع و خواستار پرداخت سپرده های خود بودند.

وی ادامه داد: از دستگیر شدگان دو نفر ساکن بهارستان و یک زن ساکن رباط کریم است، در این رابطه دو نفر از مدیران کانال معروف که ساکن بهارستان هستند شناسایی و دادستان آنان را به اتهام تشویش اذهان عمومی و تحریک سپرده گزاران و انتشار تصاویر و تهیه خوراک برای رسانه‌های معاند احضار کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم عنوان کرد: یکی از مدیران کانال تلگرامی اخلالگر،  ساکن شهرستان بهارستان می باشد که با کمال تاسف در تشویق سپرده گزاران به تجمع نقش دارد.

سرهنگ پاشاکی در ادامه ابراز کرد: از دستگاه قضایی در خواست می شود با افرادی که در نظم عمومی و آمد و شد اخلال نموده اند برابر قانون رفتار نمایند.
وی در بخش دیگری از این گفت وگوی تلفنی توصیه ای به سپرده گذاران موسسات کرد و گفت: توصیه می‌شود سپرده گزاران از راه قانونی مطالبات خود را پیگیری نمایند و از هر گونه بی نظمی پرهیز نمایند.

رییس پلیس انتظامی شهرستان رباط کریم همچنین به تمارض یکی از سپرده گذاران برای مظلوم نمایی اشاره و خاطرنشان کرد: در پی دستگیری تعدادی از اخلال گران در نظم عمومی و انتقال انان توسط پلیس، چند خانم ممانعت کردند که یکی از آنان به گونه تمارض خود را به زمین زد.

وی تصریح کرد: این سپرده گذار بلا فاصله به بیمارستان فاطمه الزهرا (س) اعزام و پس از بررسی و انجام معاینات توسط پزشکان تمارض وی محرز شد و از این رو برای وی پرونده قضایی تشکیل تحویل مقامات قضای خواهد شد.

سرهنگ پاشاکی در پایان اظهار کرد: نامبرده در اختیار پلیس برای ادامه تحقیقات قرار دارد و زیر گرفتن خانم مورد نظر توسط پلیس کذب و بی اساس است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *