تکذیب اظهارات وزیر امور خارجه بحرین درباره ایران

به گزارش رباط نیوز به نقل از باشگاه خبرنگران جوان، شیخ خالد بن احمد الخلیفه” وزیر امور خارجه بحرین اظهارات منتشر شده از وی در یکی از روزنامه‌های بحرینی را تکذیب کرد و تاکید کرد که از ایران برای حضور در نشست پاریس دعوت نکرده است. خالد بن احمد الخلیفه در صفحه توئیتر خود تاکید کرد که […]

به گزارش رباط نیوز به نقل از باشگاه خبرنگران جوان، شیخ خالد بن احمد الخلیفه” وزیر امور خارجه بحرین اظهارات منتشر شده از وی در یکی از روزنامه‌های بحرینی را تکذیب کرد و تاکید کرد که از ایران برای حضور در نشست پاریس دعوت نکرده است.
 
خالد بن احمد الخلیفه در صفحه توئیتر خود تاکید کرد که از ایران برای مشارکت در نشست پاریس دعوت نکرده و خبر منتشر شده در این باره عاری از صحت است و روزنامه منتشر کننده مسئول آن است.
 
وزیر خارجه بحرین که برای چندمین بار است سخنان خود درباره ایران را در رسانه‌ها تکذیب می‌کند،‌ مدعی شد که نشست پاریس برای نجات مردم عراق و سوریه است و کسانی که در قتل عام این مردم دست دارند جایی در این نشست ندارند.
 
وی درحالی ایران را متهم به دست داشتند در خونریزی‌های عراق می‌کند که وزیر اطلاع رسانی بحرین پس از اشغال موصل توسط داعش با ابراز خوشحالی از این مسئله آنرا پیروزی مردم عراق نامیده بود و از داعش به دلیل شکست دادن ارتش عراق تقدیر کرده بود.
 
شیخ خالد اظهار داشت که ایران کشوری مهم در منطقه است و شرکت در اجلاس روز دوشنبه پاریس  در نبرد علیه داعش سودمند است.
 
شیخ خالد در حاشیه نشستی به میزبانی “عمر موسی”، دبیر کل سابق اتحادیه عرب اظهار داشت:اشتیاق ایران در کمک جهت مقابله با داعش  مورد استقبال ما قرار خواهد گرفت و ما می‌خواهیم با کشورهای دیگر به نقشه راه در این مسئله دست یابیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *