جانشین فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم خبرداد: توقیف محموله ۷۲۰ میلیونی یخچالهای قاچاق در رباط کریم

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم درگفت وگویی از توقیف محموله ۷۲۰ میلیون ریالی یخچالهای خارجی قاچاق در رباط کریم خبر داد.

سرهنگ علی سلیمانی، جانشین فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی رباط نیوز، در تشریح خبر فوق اظهار کرد: مأموران گشت کلانتری ۱۱ مرکزی در پی گشت زنی در محورهای اصلی، میدان امام خمینی(ره) به یک دستگاه خودروی سنگین با یک نفر سرنشین مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی ادامه داد:مأموران انتظامی شهرستان در بازرسی از قسمت بار این خودرو سنگین موفق به کشف ۶ دستگاه یخچال بزرگ دو درب خارجی قاچاق شده و متهم به نام« ع ـ ب» را دستگیر و جهت بررسی و بازجویی به پلیس آگاهی انتقال دادند.

سرهنگ سلیمانی تأکید کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی های پلیسی به جرم خود اعتراف کرده و در ادامه اذعان داشت محموله کشف شده را به صورت غیرقانونی بارگیری کرده و قصد انتقال آن به تهران بزرگ را داشته که با هوشیاری مأموران موفق نشده است.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم  در پایان ابراز کرد: ارزش ریالی کالای قاچاق کشف شده توسط کارشناسان ۷۲۰ میلیون ریال محاسبه و قاچاقچی دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیرمراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.