آرد قاچاق

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم خبر داد:

توقیف محموله بزرگ قاچاق آرد در پرند/ سارق منازل رباط کریم و منجیل آباد دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم گفت: ماموران کلانتری ۱۸ پرند در گشت زنی ها موفق به کشف ۵هزار و دویست کیلوگرم آرد گندم قاچاق شده و متهمی به نام« س ع» را دستگیر کردند.

سرهنگ فرامرز عبدالله زاده پاشاکی، فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی رباط نیوز با اعلام خبر دستگیری یک سارق توسط کلانتری۱۱ مرکزی، اظهار کرد: مأموران کلانتری ۱۱ مرکزی حین گشت زنی در سطح شهر، موفق به شناسایی  و دستگیری یک سارق اماکن خصوصی به نام« م ن» که در حال سرقت از یک کارخانه صنعتی بود شده و متهم را جهت بازجویی به پلیس آگاهی منتقل کردند.

وی ادامه داد: متهم دستگیر شده در بازجویی های پلیسی به جرمش اعتراف کرده و در ادامه به ۹ فقره سرقت از انباری، کارخانه، پارکینگ های منازل سطح شهر رباط کریم و روستای منجیل آباد اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده قضایی و گذراندن مراحل قانونی روانه زندان شد.

این مقام انتظامی در ادامه اظهاراتش ضمن هشدار به شهروندان، خاطرنشان کرد: در جهت پیشگیری از سرقت به توصیه و هشدارهای پلیسی توجه داشته و در صورت اطلاع از هرگونه سرقت و یا ترددهای افراد مشکوک و ناشناس مراتب را سریعا با شماره تلفن فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

وی در ادامه این گفت وگو همچنین از توقیف محموله ۶۲۴ میلیون ریالی آرد خارجی قاچاق در این شهرستان خبر داد.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم خاطرنشان کرد: ماموران کلانتری ۱۸ پرند در گشت زنی ها موفق به کشف ۵هزار و دویست کیلوگرم آرد گندم قاچاق شده و متهمی به نام« س ع» را دستگیر کردند.

سرهنگ پاشاکی تصریح کرد: متهم در بازجویی های پلیسی به جرمش معترف شد و گفت: این محموله را به صورت غیرمجاز بارگیری کرده که ارزش ریالی آن ۶۲۴ میلیون ریال محاسبه شده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *