توقف تراکتورسازی و ساغلام در گام نخست

تیم تراکتورسازی در نخستین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا مغلوب الاهلی عربستان شد تا تیم‌های ایرانی در این روز ناکام بزرگ رقابت‌ها لقب بگیرند.

به گزارش رباط نیوز، تیم تراکتورسازی در نخستین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا مغلوب الاهلی عربستان شد تا تیم‌های ایرانی در این روز ناکام بزرگ رقابت‌ها لقب بگیرند.

به گزارش تسنیم، تیم‌های تراکتورسازی و الاهلی عربستان از ساعت ۱۹ امشب (دوشنبه) در دیدار نخست خود در گروه A لیگ قهرمانان آسیا به میزبانی ورزشگاه السیب مسقط عمان به مصاف هم رفتند، دیداری که در پایان به پیروزی یک بر صفر تیم عربستانی انجامید.

تک گل تیم الاهلی عربستان را مهند احمد در دقیقه ۶۸ وارد دروازه ژوردی آلمیدا کرد تا تراکتورسازی در نخستین دیدار خود در فصل ۲۰۱۸ لیگ قهرمانان آسیا عمان را با دست خالی ترک کند.

تراکتورسازی در حالی متحمل این شکست شد که ساغلام در سه دیدار قبلی خود در این تیم در لیگ برتر شکستی را تجربه نکرده بود، اما با این شکست، تراکتورسازی و ساغلام راه ذوب‌آهن و قلعه‌نویی را ادامه دادند تا دومین نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا هم موفق به کسب امتیاز نشود. حالا باید منتظر دیدار فردای پرسپولیس و استقلال مقابل رقبای خود باشیم تا شاید سرخابی‌های پایتخت به ناکامی‌های تیم‌های ایرانی در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا پایان بدهند.

آیدا جومپی از ژاپن کار قضاوت دیدار تراکتورسازی – الاهلی عربستان را برعهده داشت. او به صالح ال‌امری از الاهلی و محمد ایران‌پوریان و رضا شرتی از تراکتورسازی کارت زرد نشان داد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *