توصیه به زائران اربعین/ لباس گرم همراه داشته باشید

کارشناس هواشناسی، بابیان اینکه در اکثر مناطق کشور کاهش دما طی روزهای آتی رقم خواهد خورد، گفت: زائران از اولین هفته با خود لباس گرم در سفر اربعین همراه داشته باشند.

به گزارش رباط نیوز، الهه گودرزی درباره آخرین وضعیت دمای هوا در روز شنبه، تأکید کرد: در اکثر مناطق کشور کاهش دما را خواهیم داشت برای دو سه روز آینده رگبار و رعدوبرق و وزش بادهای شدید موقتی در نیمه جنوبی خراسان جنوبی ، جنوب و جنوب شرق فارس، سواحل دریای عمان، جزایر تنگه هرمز ، هرمزگان، کرمان و سیستان و بلوچستان خواهیم داشت .

به نقل از رادیو اربعین وی افزود: در شمال کشور وزش باد ملایم و از سه‌شنبه به بعد برای شمال کشور بارندگی آغاز می‌شود

این کارشناس هواشناسی بابیان اینکه زائران اربعین، لباس گرم همراه خود داشته باشند، گفت: در مرز مهران و شلمچه وزش باد و کاهش دما را خواهیم داشت همچنین در ایلام و اهواز هم وزش باد پدیده غالب جوی است.

گودرزی بیان کرد: در کربلا امروز آسمان صاف و آفتابی و دما کمینه ۲۱ درجه سانتی‌گراد و بیشینه دما ۳۶ درجه سانتی‌گراد است همچنین فردا یکتا دو درجه افزایش دما در کربلا و نجف را خواهیم داشت و تقریباً تا روز دوشنبه آسمانی صاف برای کربلا رقم خواهد خورد.

وی افزود: در شهر نجف نیز تا دوشنبه آسمانی صاف تاکمی ابری خواهیم داشت از سوی دیگر کاظمین هم هوا صاف است و بیشینه دما در این شهر ۳۷ درجه سانتی‌گراد و دمای کمینه۲۰ درجه است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *