در پویش درختکار شهرستان رباط کریم صورت گرفت؛

توزیع ۱۷ هزار اصله نهال در میان دوستداران طبیعت در ده حسن

سیدمهدی ساداتی فرماندار رباط کریم در آیین پویش درختکاری در روستای ده حسن رباط کریم اظهار کرد: درختکاری سنت حسنه ای است که می تواند زیبایی و طراوات به روستاها و شهرها ببخشد.

 

به گزارش خبرنگار اجتماعی رباط نیوز، سیدمهدی ساداتی فرماندار رباط کریم در آیین پویش درختکاری در روستای ده حسن رباط کریم اظهار کرد: درختکاری سنت حسنه ای است که می تواند زیبایی و طراوات به روستاها و شهرها ببخشد.

وی افزود: امروز ۵هزار اصله درخت را در سطح کوه سیاه رباط کریم در بخش روستای ده حسن به زمین خواهیم نشاند تا بتواند بستری برای تفرجگاهی تفریحی در آینده باشد.

وی افزود: این سنت باید به یک الگوی ارزشمند برای سایر روستاها تبدیل شود تا بتوان شهری زیبا داشت.

فرماندار رباط کریم در ادامه با اشاره به میزان کالاهای اساسی در سطح شهرستان، ابراز کرد: کمبودی در کالاهای اساسی مهم شهرستان رباط کریم وجود ندارد و از امروز تا ۶ ماه آینده این تضمین وجود دارد.

ساداتی تاکید کرد: خدمت به مردم یکی از الزمات مدیریتی در رباط کریم است و آنهایی که نمی تواند در این سیستم جای بگیرند باید کنار گذاشته شوند.

وی همچنین در بخش پایانی سخنانش، از آماده باش تمام نیروهای امدادی، خدماتی و امنیتی در سطح شهرستان خبر داد و خاطرنشان کرد: تمام این نیروها در ایام نوروز به صورت آماده باش هستند و مردم هیچ نگرانی نداشته باشند.

در حاشیه این پویش، ۱۷هزار اصله نهال در میان دوستداران طبیعت شهرستان رباط کریم توزیع شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *