توزیع ۶۳۰۰ بسته حمایتی در پویش مردمی حضور در شهرستان رباط کریم

فرماندار رباط کریم گفت: مشارکت جوانان، مردم و خیران در رزمایش کمک مومنانه به تاکید مقام معظم رهبری نشانه نوعدوستی، ایثار و فداکاری آن ها است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز، نظام ملکشاهی با حضور در سومین مرحله از اجرای توزیع کمک مومنانه که با عنوان “پویش مردمی حضور” در مسجد جامع رسول الله (ص) با حضور امام جمعه، شهردار و فرمانده سپاه و برخی از اعضای شورای اسلامی شهر رباط کریم برگزار شد، در خصوص توزیع  بسته های حمایتی بهداشتی، معیشتی و کمک نوعدوستانه در بین جامعه هدف بیان کرد: در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در خصوص حضور نیروهای داوطلب و جوانان انقلابی در عرصه های اجتماعی و کمک به هم نوعان، به همت جوانان بسیجی و مسجدی شهرک آبشناسان، بیش از ۶ هزار بسته حمایتی  در بین اقشار شناسایی شده، توزیع شد.

نماینده عالی دولت در ادامه در خصوص جزییات بسته های توزیعی افزود:  ۸۰۰ بسته سبد کالای حمایتی هر کدام به ارزش ۳۰۰ هزار تومان، ۵۰۰ عدد بسته آبمیوه برای بیماران درگیر با بیماری کرونا ویروس و اقشار با درآمد ضعیف توزیع شد. ۵ هزار بسته بهداشتی نیز فراهم شده که از امروز به همت جوانان انقلابی شهرک، توزیع و تا پایان هفته انجام خواهد شد. هم چنین ۵ دوره ضدعفونی معابر شهرک نیز در دست اقدام است که در فواصل مختلف انجام خواهد شد.

وی در ادامه از تمامی مردم شهرستان برای مشارکت در پویش همدلی و کمک مومنانه که به صورت مستمر ادامه دارد، دعوت به همکاری در این امر خداپسندانه کنمود و گفت: امید است کمک های مردمی تا عادی شدن شرایط ادامه داشته باشد و مسئولان نیز همگام و همراه مردم در این همدلی و نوعدوستی مشارکت داشته باشند تا به کاهش مشکلات خانواده های آسیب دیده از کرونا منجر شود.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *