توزیع ویژه خاطرات یک سردار در راهیان نور

دبیرخانه هفتمین دوره جایزه کتاب و زندگی همزمان با فرارسیدن سال نو، توزیع ویژه کتاب «خداحافظ سالار»، خاطرات همسر شهید حسین همدانی را در یادمان‌های راهیان نور آغاز کرده است.

به گزارش رباط نیوز، تاکنون ۲۰ هزار نسخه از کتاب «خداحافظ سالار»، شامل خاطرات همسر شهید حسین همدانی در جایزه کتاب و زندگی در بازار نشر توزیع شده است. دبیرخانه هفتمین دوره این جایزه همزمان با آغاز سال نو، به منظور استفاده از ظرفیت یادمان‌های راهیان نور، توزیع ویژه این اثر را آغاز کرده است. همچنین تیزر معرفی این اثر نیز تولید شده و قرار است از رسانه ملی پخش شود.

برگزیدگان این دوره جایزه نیز به صورت هفتگی اعلام می‌شود. قرار است در هر هفته به برگزیدگان سه کارت ۱۰۰ هزار تومانی، یک کمک هزینه سفر به عتبات عالیات و یک کمک هزینه سفر به مشهد مقدس اهدا می‌شود.

این دوره جایزه با محوریت خانواده برگزار می‌شود؛ به این عبارت که هر فرد با خرید کتاب می‌تواند دو نفر دیگر از اعضای خانواده خود را در این مسابقه شرکت دهد.

این دوره مسابقه تا خردادماه ادامه دارد و علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت روشنا به این نشانی مراجعه کنند.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *