توزیع میوه در۲۲ ایستگاه متروی تهران

مقدمات خرید میوه برای مسافران مترو به همت معاونت فرهنگی اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران و با همکاری موسسه رعد محیا می‌شود.

به گزارش رباط نیوز به نقل از راه دانا،مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهرهبرداری مترو تهران محمد صائبی معاون فرهنگی اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران با اشاره به اجرای موفق طرح صبحانه سالم ریحون اظهار کرد: از ابتدای مهر ماه میوه تازه در۲۲ ایستگاه‌ متروی تهران عرضه می شود.

به گزارش مهر، وی همچنین از برنامه های ویژه مهرماه خبر داد و گفت: اهدای شاخه گل و خوش آمد گویی به دانش آموزان و دانشجویان در روز اول مهر توسط کارکنان شرکت بهره برداری مترو تهران از جمله این برنامه ها است همچنین در تمام ایستگاه های مترو با نصب بنر، لمینت و پخش کلیپ های ویژه، فضا سازی لازم جهت استقبال از ماه مهر صورت می گیرد.

معاون فرهنگی اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران افزود: اجرای سرود و نمایش های مرتبط در ایستگاه ها و برپایی کارگاه مشاوره کودک ویژه اولیا و مربیان در ۱۰ ایستگاه منتخب از دیگر برنامه های فرهنگی مترو در روزهای ابتدا سال تحصیلی است.

صائبی با بیان اینکه اقدامات طرح استقبال از مهر معاونت فرهنگی اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران تنها محدود به ایستگاه ها نیست تصریح کرد: به منظور آشنایی دانش آموزان با مسائل مرتبط با مترو، نمایش کودک و آموزش شهروندی توسط معاونت فرهنگی اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران در مدارس منتخب برپا می شود همچنین مسابقه ای نیز با موضوع آموزش شهروندی در دو بخش انشا و نقاشی در ۵۰ مدرسه برگزار خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *