رئیس کمیته امداد پرندخبرداد:

توزیع بسته های تحصیلی بین دانش آموزان و دانشجویان پرندی

رئیس کمیته امدادپرند گفت: در راستای اجرای پویش تا مهر با همدلی و در آستانه سال تحصیلی جدید ۲۰۰ دانش آموز و دانشجویی پرندی بسته تحصیلی و فرهنگی دریافت کردند.

رئیس کمیته امدادپرند در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی رباط نیوز گفت: در راستای اجرای پویش تا مهر با همدلی و در آستانه سال تحصیلی جدید ۲۰۰ دانش آموز و دانشجویی پرندی بسته تحصیلی و فرهنگی دریافت کردند.

حسن محمدی مهینی افزود: به همت خیرین و حامیان در آستانه سال تحصیلی جدید تمامی فرزندان خانواده های تحت پوشش این نهاد در پرند یک بسته فرهنگی شامل (کیف و دفتر و خودکار و انواع مداد و….) دریافت نموده و مثل سایر محصلان در کلاس درس حاضر خواهند شد.

وی اظهارداشت: در حال حاضر تعداد ۱۸۶ دانش آموز و ۱۷ دانشجو که از فرزندان خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی ره پرند هستند گواهی تحصیلی خود را مدارس دریافت نموده و به این نهاد تحویل نموده اند و مشمول دریافت اقلام فوق هستند و اگر از خانواده های تحت پوشش این نهاد کسانی هستند که گواهی تحصیلی فرزند خود را تحویل ندادند می توانند با مراجعه به قسمت فرهنگی ضمن تحویل گواهی مشمول دریافت بسته تحصیلی و فرهنگی شوند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *