رئیس شورای اسلامی شهر رباط کریم: توجه ویژه به بانوان رباط کریمی در تامین سرانه‌ها

رئیس شورای اسلامی شهر رباط کریم از پیگیری های ویژه خود برای افزایش سرانه های بانوان در همه مناطق شهر خبر داد.

پریسا ایلانلو، رئیس شورای اسلامی شهر رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی رباط نیوز از پیگیری های ویژه خود برای افزایش سرانه های بانوان در همه مناطق شهر خبر داد و اظهار کرد: برای افزایش سرانه های بانوان با شهردار جدید رباط کریم به صورت ویژه وارد مذاکره شدیم و ایشان هم قول مساعد داده است اتفاقات خوبی را در این شهر برای بانوان رقم بزند.

وی با بیان این که متاسفانه در سالهای گذشته به لحاظ جنسیتی نگاه منطقی به سرانه های بانوان نشده است ادامه داد: به همین خاطر امروز با گسترش جمعیت زنان به طبع وظیفه ما در قبال آنها سنگین تر شده است.

ایلانلو با بیان اینکه وقتی یک زن رئیس شوراست ،قطعا سطح توقعات بانوان از او دوچندان می شود تصریح کرد: به همین منظور تمام توان خود را به کار میگیریم تا همه محلات شهر رباط کریم صاحب پارک بانوان شود البته این موضوع به بسترهای اولیه و اعتبارات مالی ویژه نیاز دارد.

رئیس شورای شهر رباط کریم ادامه داد: تقریبا نیمی از جمعیت رباط کریم را بانوان تشکیل می دهند ،پس باید سطح خدمات به بانوان را به هر شکلی که شده افزایش بدهیم،قطعا یکی از اولویت های بزرگ اینجانب فعالیت در حوزه بانوان خواهد بود.

وی به دیگر برنامه های شورای شهر رباط کریم برای بانوان اشاره کرد و توضیح داد: برگزاری کلاس های فرهنگی،کارگاه های آموزشی،اردو های ویژه و همچنین افزایش ورزش های صبحگاهی در بوستان از دیگر برنامه های ما خواهد بود.

ایلانلو با اشاره به فعال شدن کمیسیون بانوان در شورای شهر رباط کریم افزود: از آنجایی که تقریبا نیمی از جمعیت شورای شهر رباط کریم را بانوان تشکیل می دهند،دیگر نباید بهانه ای برای افزایش نیافتن سرانه های بانوان وجود داشته باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *