فرمانده انتظامی شهرستان رباط‌کریم خبر داد:

دوربین‌های اصناف به پلیس ۱۱۰ متصل می‌شود

سرهنگ پور سعادت گفت: قرار است تا صنوف به دوربین مدار بسته مجهز شوند و پس از آن نیز تمام دوربینها به پلیس متصل شود تا اگر سرقت و یا خطری اصناف را تهدید کرد پلیس سریعا وارد عمل شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رباط نیوز، سرهنگ پور سعادت فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه این شهرستان اظهار کرد: پلیس همواره باید در عرصه پیشگیری و مقابله با جرم فعال باشیم و در این راستا گام برداریم.

وی افزود: یکی از طرح های پلیس، فعال کردن معتمدان محلی است، پلیس افراد معتمد محل از جمله نیروهای بسیج و … را شناسایی و در جهت حل مشکلات مردم از آن‌ها بهره مند می شود.

سعادت پور ادامه داد: رسانه‌ها سعی کنند امیدبخشی را در جامعه انعکاس داده و مردم را به سوی آرامش دعوت کنند.
فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در ادامه به فعالیت پلیس افتخاری در سطح شهرستان اشاره و خاطرنشان کرد: این نیروی مردمی در بسیاری از نقاط هستند و به عنوان بازوی پلیس فعالیت می‌کنند.

وی در بخش دیگری از این نشست خبری از برخورد جدی پلیس با خرده فروشان مواد مخدر در سطح معابر و خیابان‌ها خبر داد و گفت: طی روزهای گذشته با برخورد جدی با خرده فروشان مواد مخدر برخورد کرده و طی آن ۱۴۰کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و دو نفر نیز دستگیر شدند.

سرهنگ پور سعادت در ادامه این نشست خبری در پاسخ به این سوال”آیا پلیس برای امنیت صنوف مختلف در شهرستان برنامه‌ای دارد.”خاطرنشان کرد: قرار است تا صنوف به دوربین مدار بسته مجهز شوند و پس از آن نیز تمام دوربینها به پلیس متصل شود تا اگر سرقت و یا خطری اصناف را تهدید کرد پلیس سریعا وارد عمل شود.

وی ادامه داد: ۱۴ نقطه از رباط کریم باید به سیستم مانیتورینگ متصل شوند که در این باره ادارات نیز باید تلاش کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در بخش پایانی این نشست، از دستگیری مجرمان فراری در شهرستان رباط کریم خبر داد و گفت: تا سه ماه آینده تمام مجرمان فراری در سطح شهرستان دستگیر و تحویل مقام قضایی خواهند شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *