تلاش ناکام رسانه های معاند برای سوء استفاده از خانواده متوفی مهابادی

در حالیکه خانواده دختر متوفی مهابادی همه چیز را به قانون واگذار کرده اند رسانه های معاند برای سوء استفاده از این خانواده تلاش دامنه داری را آغاز کرده اند.

به گزارش رباط نیوز به نقل از مکریان، ماجرای مرگ دختر مهابادی و انتشار گسترده اخبار و اطلاعات نادرست در فضای مجازی و رسانه‌های معاند و همچنین تحریک شهروندان مهاباد برای خشم و کینه توسط گروهکهای تروریستی شکست خورده، در روزهای اخیر به تی‌تر اول رسانه‌های منطقه‌ای تبدیل شده است.

گروهکهای معاند با تحریک و تهییج احساسات پاک مردم مهاباد و سوء استفاده از آن و همچنین فرستادن برخی از عوامل خود به جمع مردم معترض به این قضیه و انجام اقدامات غیرقانونی قصد دارند که کارهای خود را در پوشش مثلا مردمی عملی کنند و با القاء ناامنی به مردم به رشد و شکوفایی مهاباد که در سالهای اخیر با شدت هرچه تمام‌تر ادامه دارد و رضایتمندی مردم از جمهوری اسلامی را موجب شده است، ضربه بزنند.

ضرورت حفظ هوشیاری مردم مهاباد
اما مسئله‌ای جالب‌تر اینکه عده‌ای از فریب خوردگان تروریستهای مزدور دولتهای غربی که با اقدامات غیرقانونی خویش امنیت عمومی را به مخاطره انداخته و آرامش روانی در جامعه را خدشه دار کرده‌اند، به گفته‌های مقامات مسئول و نمایندگان خودشان باور نداشته و منابع مؤثق را بر منابع غیرمؤثق و معاند ترجیح می‌دهند و حتی کاسه داغ‌تر از آش شده و گفته‌های خانواده مرحومه را نیز قبول ندارند.

از این رو مردم شریف و آگاه مهاباد ضروری است که اطلاعات مربوط به این ماجرا و اصل قضیه را از مسئولان امر پیگیری کرده و در جهت همراهی و همدردی با خانواده فریناز خسروانی آنان را همراهی کنند نه اینکه بر درد و آلام آنان با اقدامات غیرقانونی خویش بیافزایند.

در این بین متضررین نه رسانه‌های معاند بلکه مردم مهاباد و از همه مهم‌تر خانواده مرحومه هستند که خارج نشینان تحریک کننده مردم، اینگونه با آبروی آن‌ها بازی کردند.

خانواده خسروانی: قانون اولین و آخرین مرجع رسیدگی است

این در حالیست که خانواده بانوی متوفی فریناز خسروانی در گفتگو با خبرنگارانی که در مراسم تعزیه وی شرکت کرده بودند ضمن تشکر از اظهار همدردی گسترده مردم مهاباد در پی حادثه هتل تارا اعلام کردند؛ پیگیری ماجرا از طریق دستگاه قضایی را بهترین و صحیح‌ترین راه برای احقاق حق دانستند.

یکی از بستگان متوفی همچنین با درخواست از مردم برای حفظ آرامش افزود؛ از آنجا که خانواده و مسئولین شهرستان مهاباد به جد پیگیر حادثه هستند لذا از مردم عزیز و جوانان خواهشمندیم ضمن اعتماد به دستگاه قضا تا روشن شدن قضیه آرامش خود را حفظ کنند.

خانواده این متوفی همچنین با اشاره به نا‌آرامی‌های به وجود آمده بر اثر این حادثه اظهار داشتند: ما ضمن تشکر و قدردانی از حمایت و دلسوزی مردم و جوانان راضی به از ایجاد ناامنی در شهر به خاطر این موضوع نیستیم.

خانواده متوفی تصریح کردند: ما حتی برای جلوگیری از تحریک جوانان به اقدامات غیرقانونی و ایجاد اشوب و ناامنی از برگزاری مراسم و تجمع خانوادگی برسر مزار فریناز خودداری کردیم لذا می‌خواهیم بدون ایجاد هیچ تنشی در شهر موضوع از طریق دستگاه قضایی پیگیری شود.

با اعتماد به دستگاه قضایی رویه قانونی را پیگیری می‌کنیم

یکی دیگر از بستگان متوفی در این رابطه گفت: از روز اول با شکایت به مراجع قانونی و اعتماد به دستگاه قضایی رویه معمولی و قانونی را در پی گرفتیم.

وی اظهار کرد: یک نفر در این رابطه با هویت م. ه، و دستگیر شده است، اما پروسه دادرسی، پروسه‌ای زمان بر است و ما منتظر اعلام نتیجه تحقیقات از طرف مراجع قضایی هستیم.

وی افزود: از همدردی و احساس مسئولیت مردم تشکر می‌کنیم اما مادر مرحوم از ما خواسته که فقط سکوت کنیم و در این باره چیزی منتشر نشود و ما در شرایط فعلی سکوت را بهترین راهکار می‌دانیم.

انتهای پیام/ر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *