تقدیر شهردار رباط کریم از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس

شهردار رباط کریم حضور مردم فهیم و با بینش شهر رباط کریم را در راهپیمایی روز قدس نشان از بصیرت و آگاهی آنان دانست و قدردانی و تشکر خود را از این حضور حماسی اعلام کرد.

مسعود مختاری،شهردار رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار سیاسی رباط نیوز، ضمن قدردانی از حضور حماسی مردم در روز قدس، این حماسه بزرگ را تیری بزرگ بر قلب دشمنان اسلام دانست و اظهار کرد: روز قدس نماد ظلم ستیزی و سکوت نکردن در برابر زورگویی، تجاوز و ظلم به مردمی است که به ناحق سرزمینشان اشغال و جانهای مردمش در خطراست و مظلومانه محاصره شده است.

وی افزود : ملت فلسطین همانند هر قومیت و ملت دیگر در جهان اسلام که مورد ظلم و ستم دست نشانده های استکبار جهانی و آمریکا و انگلیسی جنایتکار است به خوبی می‌دانند که آنان که ملت ایران ندای حق و عدالت را می شنوند و همواره به یاری آنان خواهند شتافت و ملت ایران پرچمدار مبارزه و مقاومت علیه ظلم در جامعه اسلامی است .

مختاری خاطرنشان کرد: ظلم و فساد و فتنه در هر قالب و شکلی چه در لباس صهیونیستی اش و چه در نوع مزدوران داعشی اش نابود و ریشه کن خواهد شد و روز قدس و حضور مردم این پیام را به روشنی به جهانیان اعلام می‌کند.

شهردار رباط کریم در پایان تصریح کرد: مردم رباط ‌کریم به مانند تمام ملت شریف و غیرتمند ایران با حضورشان در روز قدس چشم جهان اسلام را روشن کردند و فریاد بیداری سر دادند و بنده به سهم خودم به عنوان خادم شهروندان رباط کریمی  صمیمانه قدردانی و تشکر می‌نمایم .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *