تغییرات در وزارت ورزش در آینده‌ای نزدیک

چارت وزارت ورزش و جوانان در آینده‌ای نزدیک دچار تغییرات خواهد شد و برخی از معاونان مسعود سلطانی‌فر از وزارت ورزش جدا خواهند شد.

به گزارش  رباط نیوز به نقل از دانا، در روزهای اخیر صحبت‌های زیادی از تغییر در چارت وزارت ورزش و ادغام معاونت‌های همگانی و فرهنگی در میان است. برخی احتمال حضور کیومرث هاشمی، رئیس پیشین کمیته ملی المپیک در معاونت جدید این وزارتخانه را مطرح کردند اما در روزهای اخیر این احتمال کاهش یافته و گفته می‌شود قرار است گزینه‌ای به‌جز هاشمی معاون وزارت ورزش در دو بخش ادغام‌شده معاونت‌های همگانی و فرهنگی شود. قرار است از ظرفیت کیومرث هاشمی در یکی از شوراهایی که در وزارت ورزش وجود دارد استفاده شود.

با ادغام معاونت همگانی و فرهنگی، غلامرضا شعبانی بهار و عبدالحمید احمدی از وزارت ورزش جدا خواهند شد و به‌نظر می‌رسد احتمال حضور آنها در فدراسیون‌های ورزشی وجود دارد. آن‌طور که شنیده می‌شود قرار است این دو معاون وزیر ورزش در ماه‌های آینده در انتخابات برخی از فدراسیون‌ها شرکت کنند. البته حضور آنها بستگی به برخی شرایط دارد که باید صبر کرد و دید که این اتفاق رخ خواهد داد یا خیر.

تغییر دیگری که در وزارت ورزش پیش‌بینی می‌شود، مربوط به معاونت حقوقی این وزارتخانه و جدا شدن امیررضا خادم است که در آینده‌ای نزدیک یکی از نمایندگان سابق مجلس شورای اسلامی سکان‌دار این پست وزارت ورزش خواهد شد، هرچند که از این نماینده برای حضور در دو پست ادغام‌شده هم نام برده می‌شود ولی به‌دلیل آشنایی وی به امور مجلس، حضور وی در معاونت حقوقی وزارت ورزش بیشتر محتمل است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *