ظهر امروز؛

تشییع پیکر پاک یک شهید مدافع حرم در پرند

شهید عیسی رضایی، از مدافعان حرم حضرت زبنب(س) امروز در آستان امامزاده عمادالدین(ع) در خاک آرام گرفت.

به گزارش خبرنگار سرویس فرهنگی رباط نیوز، شهید عیسی رضایی، مدافع حرم حضرت زینب(س) چندی پیش در درگیری های سوریه شربت شهادت را نوشید تا فرزند دو ساله اش از پدر یک تابوت را به یادگار داشته باشد.

او از مردانی بود که عطش شهادت در دلش وجود داشت و حتی آرام و قرار را از او گرفته بود، برادرش می گوید: چند سالی است که در پرند زندگی می کردیم، یک زمانی شد که عشق شهادت در او شدت گرفت و وارد نبرد حق علیه باطل شد که چنین مظلومانه به شهادت رسید.

وی بیان کرد: شهید قاری قرآن بود و پاره ای از اوقات مداحی می کرد،  او عاشق قرآن بود و همواره از اسلام برایمان می گفت.

حجت الاسلام محمد خدیری، امام جمعه شهر پرند در حاشیه مراسم تشییع شهید رضایی بیان کرد: امروز شاهد شور و حال عجیبی در مردم هستیم، روحیه مردم بی نظیر است و اینها رشد و بالندگی را برای شهر به ارمغان می آوردند.

وی بیان کرد: پیام حضور اقشار مختلف و جوانان پیام دلدادگی به راه امام راحل و آرمانهای انقلاب اسلامی و اهداف شهدای عزیز است، تشییع پیکر شهدا تجدید بیعت با امام و رهبرمعظم انقلاب و شهدا است.

سروان علی اصغر شهیری، جانشین فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم نیز ابراز کرد: شهادت شهید عیسی رضایی را به فرزند دو ساله اش تبریک می گویم.

وی افزود: همان گونه که مردم عاشقانه در این مراسم حضور دارند انشالله راه و هدف این شهید عزیز نیز ادامه دارد و خون این بزرگواران پایمال نخواهد شد.

سعید بیات، فرماندار رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار سرویس فرهنگی رباط نیوز، اظهار کرد: فرهنگ جهاد و شهادت فرهنگ ویژه مذهب تشیع است و شهدا سرمایه ای برای کشور هستند .

سعید میرزایی، عضو شورای شهر پرند نیز در این باره گفت: امروز شهرما میزبان لاله پرپری است که در دفاع از حریم حضرت زینب(س) به شهادت رسیده است، مردم ما امروز فرزند زینب(س) را در آغوش کشیدند.

وی افزود: این شهدا جان خود را در راه تقویت آرمان های اسلامی در کف نهاده و با دشمنان اهل بیت(ع) می جنگندند، باید قدردان این شهدای عزیز بود.

صیاد شرافت پور، عضو دیگر شورای شهر پرند در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: ما متفخریم که این شهید عزیز ساکن پرند بودند، هر چه داریم از شهدا است و ما مدیون آنها هستیم.

شایان ذکر است پیکر پاک این شهید ظهر امروز از مسجد جامع شهر پرند تشییع و درگلزارشهدای آستان امامزاده عمادالدین(ع) رباط کریم به خاک سپرده شد.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *