تشکیل ستاد برنامه ریزی اوقات فراغت در رباط کریم

ستاد برنامه ریزی اوقات فراغت تابستان با حضور مسئولین و اساتید پایگاه‌ها تشکیل شد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی رباط نیوز، جلسه ستاد برنامه ریزی اوقات فراغت تابستان رباط کریم صبح امروز با حضور حجت الاسلام هدایتی، کارشناس امور فرهنگی تبلیغات اسلامی و جلیلی، دبیر اجرایی طرح، اکبر شاهمرادی رئیس شورای هیئات مذهبی و مسئولین و اساتید پایگاه های تابستانی با موضوع ساماندهی فعالیت های فرهنگی، دینی و آموزشی  کودکان، نوجوانان و جوانان در دفتراداره تبلیغات اسلامی رباط کریم برگزار شد.

برپایه این گزارش، کارشناس امور فرهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان رباط کریم با اشاره به اهمیت بالای پرکردن اوقات فراغت جوانان بر این امر مهم تأکید و خاطرنشان کرد: باید برنامه‌های مدون و برنامه ریزی شده ای برای جوانان شهرستان تدوین کرد تا بتوانیم از آسیب های اجتماعی بکاهیم.

وی، افزود: امروزه بعد از انقلاب اسلامی، آسیب های جدی جوانان ما را در حوزه فرهنگی تهدید می کند که تهاجم فرهنگی در این میان گریبان گیر جوانان شده است و باید در این باره نهادهای فرهنگی راهکارهای مناسبی را به کار گیرند.

در ادامه هریک از شرکت کنندگان برنامه های پایگاه خود را شرح دادند و نظرات و پیشنهادات خود را نیز بیان کردند.

شایان ذکر است که از برنامه‌هایی که در ستاد اوقات فراغت بررسی شده تا اجرایی شود می توان به برنامه هاییی چون گفتمان های دینی،قرائت قرآن کریم، کلاس های روخوانی و روان خوانی، حفظ، تجوید و مفاهیم قرآن کریم،اردویی و ورزشی اشاره کرد.

باید گفت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رباط کریم در سالهای اخیر توانسته در راستای ایجاد برنامه های با نشاط فرهنگی اقدامات مناسبی را به مرحله اجرا برساند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *