تشریح برنامه های کانون بسیج هنرمندان شهرستان رباط کریم در هفته دفاع مقدس

سرپرست کانون بسیج هنرمندان شهرستان رباط کریم همزمان با هفته دفاع مقدس از اجرای برنامه های مختلف فرهنگی هنری در این ایام خبر داد و جزئیات آن را تشریح کرد.

جعفر کهن روز در این خصوص به خبرنگار رباط نیوز گفت: در راستای گرامیداشت این ایام کانون بسیج هنرمندان شهرستان رباط کریم نیز برنامه های فرهنگی و هنری را با همکاری هنرمندان بسیجی برگزار خواهد کرد.

وی ضمن تسلیت ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و تقارن آن با هفته دفاع مقدس تصریح کرد: غبار روبی و ادای احترام به شهدای شهرستان و حضور در گلزار شهداء ، برپایی نمایشگاه عکس دفاع مقدس با همکاری معاونت فرهنگی شهرداری ، برپایی ایستگاه صلواتی ، برگزاری کارگاه شعر و ترانه مقاومت ، بازدید از خانواده شهدای هنرمند ، بازدید یکروزه از نمایشگاه صنایع دستی در رباط کریم ، افتتاح دفتر کانون بسیج هنرمندان شعبه پرند ، آموزش مقدماتی عکاسی توسط هنرمند پیشکسوت شهرستان بصورت رایگان ، برگزاری مراسم قرائت پرفیض زیارت عاشورا و برنامه های دیگر که با همکاری هنرمندان بسیجی برگزار خواهد شد.

کهن روز حضور فعال در برنامه های هفته دفاع مقدس را از دیگر فعالیت های کانون بسیج دانست و گفت : باید تلاش شود تا برنامه های هفته دفاع مقدس هرچه بهتر و پرشور تر برگزار شود .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.