تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس در رباط کریم/ قول مساعدت صد میلیونی آقای نماینده

فرمانده سپاه رباط کریم گفت: جلسه ای با حضور تمامی معاونت های سپاه و با شعار” ایستادگی دیروز، عزت امروز، تعالی فردا” برگزار شد و برنامه های مطلوبی در نظر گرفته شد.

سرگرد هادی ایلکا، فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار رباط نیوز، با اشاره به برنامه های هفته دفاع مقدس این ناحیه اظهار کرد: امروز نخستین جلسه هفته دفاع مقدس در ناحیه رباط کریم برگزار شد.

وی افزود: این جلسه با حضور تمامی معاونت های سپاه  و با شعار”  ایستادگی دیروز، عزت امروز، تعالی فردا” برگزار شد و برنامه های مطلوبی در نظر گرفته شد.

فرمانده سپاه رباط کریم ادامه داد: برگزاری یادواره شهدا، تجمع گسترده گردان های بسیج،  برگزاری یاد یاران و نشست های روشنگری در رباط کریم مهترین دستاوردهای این جلسه به شمار می آید.

وی حضور در مزار شهدا و جانبازان، مسابقات وبلاگ نویسی، برگزاری ایستگاه های صلواتی و ایجاد نمایشگاه های دفاع مقدس را دیگر برنامه های اجرایی در هفته دفاع مقدس در رباط کریم دانست.

سرگرد ایلکا در ادامه ضمن تشکر از شهرداران و شوراهای شهرهای رباط کریم، پرند و نصیرشهر در خصوص همکاری برای  تکمیل سوله های صالحین در شهرستان، گفت:  آقای نکو قول مساعدت ۱۰۰ میلیونی را در این خصوص داده اند تا بتوانیم سوله های صالحین را تکمیل کنیم.

وی همچنین از خدمات دهیاری ها و شورای حصارمهتر و روستای پیغمبر قدردانی کرد.

 

۱ دیدگاه

  1. حدیثه مومنی پاسخ

    سلام .به وبلاگ جدید من هم سربزنید .ممنونmomeni1372.blogfa.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *