در نشست مطبوعاتی فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم عنوان شد؛

تشریح برنامه‌های هفته بسیج در شهرستان رباط کریم/ افتتاح سوله صالحین در روستای پیغمبر/ انتصاب مسئول بسیج رسانه شهرستان رباط کریم

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم گفت: افتتاح نمایشگاه هفته بسیج و بازارچه اقتصاد مقاومتی در کاروانسرای حاج کمال، پیاده روی اربعین حسینی از مساجد تا مزارشهدای گمنام، نمایشگاه آبروی محله و کارگاه های پیشگیری از اعتیاد و طلاق از مهمترین عناوین برنامه های هفته بسیج در شهرستان رباط کریم خواهد بود.

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی رباط نیوز، سرگرد هادی ایلکا، فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت هفته بسیج، اظهار کرد: هدف از تشکیل بسیج به فرمان امام خمینی(ره) پاسداری از اهداف و آرمانهای انقلاب  بود.

وی افزود: انقلاب اسلامی بر اساس حکومت اسلامی بنا شده و امروزه به آن سوی مرزها انتقال یافته و مسیر پیشرفت را طی می کند.

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم ادامه داد:  بسیج پس از تسخیر لانه جاسوسی و در ۵ آذرماه از سوی بنیانگذار انقلاب پایه گذاری شد تا بتواند از دستاوردهای انقلاب پاسداری کند، این نهاد دو حرکت پیش رونده و پی برنده را در خود جای داده و در پی خواهد گرفت.

وی با تشریح حرکت پیش رونده، اظهار کرد: بسیج در آرمانهایش حرکت پیش رو را در نظر دارد و این به آن معنا است که  باید در تمامی عرصه ها به رشد و تعالی برسد.

سرگرد ایلکا اضافه کرد: معنای حرکت پیش برنده نیز این است که باید تمام دستگاه ها و نهادها در راه رشدو تعالی آرمانهای انقلاب تلاش کنند و بسیج قدمهای مثبتی را در همگام کردن دستگاه ها برداشته است و امروز تمامی آنها در این مسیر حرکت می کنند.

وی تأکید کرد: امروز زنگ پیش برندگی در آن سوی مرزها نیز به صدا در آمده و حکومت اسلامی در حال رشد و شکل گیری است و به طوری که کشورهای متضعف جهانی در برابر مستکبران جهانی ایستاده اند.

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم در ادامه با تأکید بر اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی در شهرستان رباط کریم، ابراز کرد: در این راستا و نگاه ویژه به محرومان، بسیجیان ما در قالب گروه های جهادی به مناطق محروم شهرستان رفته و به وضعیت محرومان رسیدگی می کنند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به برنامه های هفته بسیج در شهرستان رباط کریم،تلاش بسیج در زمینه فرهنگ سازی در کشور را مهم ارزیابی و خاطرنشان کرد:با توجه به قرار داشتن پایتخت مسکن مهر در شهر رباط کریم، برنامه هویت بخشی به مسکن های مهر را در نظر داریم که از سوی حوزه امام سجاد(ع) و حضرت معصومه(س) برگزار خواهد شد.

سرگرد ایلکا افزود: افتتاح نمایشگاه هفته بسیج و بازارچه اقتصاد مقاومتی در کاروانسرای حاج کمال، پیاده روی اربعین حسینی از مساجد تا مزارشهدای گمنام، نمایشگاه آبروی محله و کارگاه های پیشگیری از اعتیاد و طلاق از مهمترین عناوین برنامه های هفته بسیج در شهرستان رباط کریم خواهد بود.

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم تأکید کرد: در هفته بسیج افتتاح سوله صالحین را در روستای پیغمبر خواهیم داشت که این نیز می تواند به پیشرفت روستا و یاجاد روحیه در آن منطقه نقش بسزایی داشته باشد.

وی عنوان کرد: همچنین همایش مدافعان حرم در قالب تجمع گردانهای مختلف بسیج نیز در سالن شهید محمدی برگزار خواهد شد.

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم میقات با صالحین وسخنرانی فرماندهان سپاه پیش از خطبه های نماز جمعه، نشست های بصیرتی مردمی و آموزش هسته های روشنگران فرهنگی، نمایشگاه کارگاه های پیشگیری از اعتیاد و طلاق و برگزاری مسابقات ورزشی را از دیگر عناوین مهم برنامه های هفته بسیج خواند.

در  ادامه این نشست مطبوعاتی، فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم، مصطفی قاسمی را به عنوان مسئول بسیج رسانه سپاه شهرستان رباط کریم منصوب کرد.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *