تسریع در اجرای پروژه ساماندهی بلوار مصلی رباط کریم

شهردار رباط کریم از تسریع اجرای فاز جدید ساماندهی بلوار مصلی و تجهیز و تکمیل تاسیسات حوضچه میانی این بلوار خبر داد و مراحل پیشرفت این پروژه را تشریح کرد.

به گزارش رباط نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری رباط کریم ، مهندس مسعود مختاری با بیان اینکه سرعت اجرای طرح های عملیاتی در بلوار مصلی تسریع یافته است ، گفت : عملیات عمرانی این بلوار که در مرحله تکمیل حوضچه میانی است شتاب بیشتری گرفته و انتظار می رود بزودی با نصب تاسیسات زیرزمینی و آبنماها این بخش از پروژه به اتمام برسد.

مختاری ادامه داد : برای این منظور تلاش شده است تا از محل پرداخت عوارض شهروندان منابع لازم برای تکمیل این پروژه تامین گردد تا بتوان بدون وقفه عملیات اجرایی این بخش از شهر را به پایان برسانیم .

وی افزود : با توجه به شروع فصل پائیز در تلاش هستیم تا پروژه های عملیاتی سطح شهر هر چه سریعتر پایان یابد زیرا ممکن است با بارش نزولات آسمانی شاهد توقف اجرای عملیات باشیم که این امر باعث هدر رفتن وقت و هزینه خواهد شد.

۱ دیدگاه

  1. بابک صادقی پاسخ

    بلوار قبلی انصافأ زیبا ساخته شده بود و کاشی کاری ریزی هم داشت . چرا تخریب کردید و هزینه اضافی بر بیت المال تحمیل و چهره شهر را زشت کردید ؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *