تسریع اجرای فاز جدید پروژه های بلوار آزادگان

شهردار رباط کریم از تسریع اجرای فاز جدید ترمیم معابر ، پیاده رو ها و آبراه های بلوار آزادگان خبر داد و گفت به زودی شاهد پایان این پروژه ها خوهیم بود .

مهندس مسعود مختاری، در گفت وگو با رباط نیوز با بیان اینکه سرعت اجرای طرح های عملیاتی در بلوار آزادگان تسریع یافته است ، گفت : عملیات عمرانی این بلوار که شامل سنگفرش ، پیاده رو سازی و ترمیم جداول است به زودی به پایان خواهد رسید .

وی افزود : با توجه به شروع فصل سرما تلاش می شود تا پروژه های عملیاتی سطح شهر هر چه سریعتر پایان یابد زیرا ممکن است با بارش نزولات آسمانی شاهد توقف اجرای عملیات باشیم که این امر باعث هدر رفتن وقت و هزینه خواهد شد .

مختاری ادامه داد : برای این منظور تلاش شده است تا از محل عوارض شهروندان منابع لازم تامین گردد تا بتوان بدون وقفه عملیات اجرایی این بخش از شهر را به پایان برسانیم .

وی در پایان خاطر نشان کرد : پروژه های دیگری در سطح شهر در حال اجراست که تلاش می شود با رویکرد آمدن فصل زمستان اولویت بندی شده و پروژه هایی که برای سهولت رفت و آمد و عدم لغزندگی معابر در شهر وجود دارند در اولویت قرار گیرد ، تا حتی الامکان تمامی این پروژه ها تا پایان پاییز به پایان می رسند .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *