تست معاینه فنی خودروی فرمانداری و شهرداران شهرستان رباط کریم

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رباط کریم از بازدید معاون عمرانی فرماندار و شهردار نصیرشهر و معاونین شهرداران رباط کریم و شهرجدید پرند در یکی از مراکز معاینه فنی خودروهای سبک خبر داد.

ایوب زارع،رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رباط کریم در گفت وگو با رباط نیوز، اظهار کرد: به مناسبت هفته هوای پاک و با هماهنگی های به عمل آمده با فرماندار و شهرداران شهرستان رباط کریم به منظور ارتقای فرهنگ زیست محیطی و تشویق شهروندان رباط کریم جهت انجام تست آلایندگی خودروهای شخصی و تشویق سایر ادارات شهرستان به انجام تست معاینه فنی خودروهای دولتی صبح امروز معاون عمرانی فرماندر و شهردار نصیرشهر و معاونین شهرداریهای رباط کریم و شهر جدید پرند به همراه خودرو در یکی از مراکز معاینه فنی حضور پیدا کردند و ضمن بازدید از نحوه عملکرد این مراکز از خود روهای آنان تست آلایندگی  به عمل آمد .

زارع افزود : در کنار این بازدید ، نشست صمیمی به همراه متصدیان مراکز برگزار شد در این نشست یکی از دغدغه های آنان عدم پذیرش برچسب های معاینه فنی مراکز شهرستانی جهت اخذ مجوز طرح ترافیک در محدوده شهر تهران از سوی نهادهای مسؤل اعلام شد .

زارع خاطر نشان کرد : این نخستین بار بوده که جمعی از مسؤلین شهرستان اقدام به معاینه فنی خودروهای دولتی پرداختند که می تواند عزم جدی شهروندان و سایر ادارات شهرستان را دربر داشته باشد .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *